Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 9 bodů
kurri
Aleš Krátký
Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Animovaný
film
TV film
seriál
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Old Boy
(2003)
Ptáci
(1963)
Cesta do fantazie
(2001)
Kill Bill
(2003)
Ostrov
(2000)
Parfém: Příběh vraha
(2006)
3-iron
(2004)
Rychle a zběsile 5
(2011)
Počátek
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(14)
sochoking
zigíš
Lipi21
hagi
prdas
Teklon
Kazenka
intruder14
NiDok2001
anw
kerouak
redrat
Jiiros
OndrejH
Časové pásmo bylo změněno