Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Uprimi sa to v dnesnej kinematografii len tak hemzi, chvalihodne, ze sa ich Abraham Lincoln snazi vyrubat. Menj chvalihodne, ze sa na to musime pozerat.

Absolvent (1967)

Vztahove drama z hollywoodu, ked este remeslo malo zlate dno a experiment s remeslom siel ruku v ruke a nie naopak.

Absolventka (2009)

alternativny celovecerak ku gilmorkam?

Absurdistán (2008)

Az take absurdne ako slubuje nazov to nie je, ale prijemne uletene ano. Prekvapi minimum dialogov a nebyt rozpravaca, bolo by to este o kusocek uchylnejsie alepsie.

Absurdistán (2006)

Skoda, ze aj na malych americkych filmoch, ktora maju inac zaujimavy napad vidno problemy velkeho ci povedzme americkeho filmu vobec.

A co Bob? (1991)

ked komedie boli aj intelegetne. (sort of)

Adaptace (2002)

skvele scenare sa nerodia sami od seba, da to sakra pracu a vyzaduje to talent od boha. ked dochadza insipracia, najlepsie je pisat sam o sebe, pisat film o filme,respektive scenar o pisani scenaai a vymyslat si pri tom a ked uz to ma tu spravnu podobu, zabavat sa pri doladovani detailov. na oko tazkopadnejsie nez malkovich, v skutocnosti spravne chaoticky roztrusena az jazzova filmova melodia a dokonca eklekticky ulet v zavere filmu. a k tomu spravne vedeny cage, druhy krat vo svojom zivote naozaj HRA!

Aeon Flux (2005)

skoro ako bayov ostrov. film o klonovani v buducnosti bez filmovej buducnosti.

Afterlife (2005) (seriál)

ghostwhisperer alebo afterlife? podla toho, ci chcete americku klisovitost alebo anglicku preciznost.