50x a stále poprvé (2004)

Čekal jsem blbou komedii,ale čekalo mě milé překvapení.Nápad to sice originální nebyl,za to zpracování bylo originální dost.Na romantickou komedii s Adamem Sandlerem někdy až překvapivě dojemné.

Doom (2005)

Tak s PC hrou Doom to mělo společného jen 5ti minutovou first-person scénu na konci filmu,jinak brutální propadák...Ale za tu FP scénu alespoň 35%.

Proti zdi (2004)

Ze začátku jsem nevěděl,co od toho filmu čekat.Překvapil mě velmi mile, úžasné herecké výkony,skvělá hudba a příběh,krásná Sibel Kekilli!95%!

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Oddychovka,která mě ale docela chytla.A proto,že se mi líbila o hodně více než ostatní filmy tohoto ražení,dávám 3.5*..

Království nebeské (2005)

Nejsou to čisté 4*,spíše tak 3 a půl..Ale v porovnání s naprostou megalomanistickou hovadinou Alexandr Veliký je to film výborný.

THX 1138 (1971)

NO,velmi zvláštní snímek.Lucas má velmi osobitou výpravu.Hodí diváka do prostředku děje,bez prologu,dokonce ani v pozdějších dialozích se divák nedozví nic o minulosti(jak je tomu v soudobých filmech).To mu nejspíše kritika vyčetla,neboť v dalším svém díle - Hvězdných válkách - se už objevuje ten celosvětově známý prolog odjíždějícího textu ve vesmíru.Celý film na mě působil docela zmateně,vlastně ani dějová linie není nijak složitá a než si člověk zvykna na neustálé rušivé zvuky(i hlasy),trochu to trvá.Ale v tomto případě musím přihlédnout i k době vzniku filmu,k nápadu a trikům.V poslední řadě bych vytkl to,že prvá polovina filmu se spíše vleče,za to druhá perfektně šlape..Ale víckrát se na to dívat už asi nebudu:-)

Zlomené květiny (2005)

Tenhle film ve mně evokuje srovnávání s Lost in Translation(stejné, pro děj nepodstatné,ale přesto krásné,prázdné scény,stejné fade-outy a výborný Bill Murray),ale Lost in Translation se mi libilo o chloupek více.To ale nevadí,stejně je to parádní snímek,dávám 85%!

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Bylo to strašné,nemělo to nic společného s American Pie až na vykradený soundtrack.Ale nevím proč se mi to docela líbilo...

Kouř (1990)

Sklep je úžasný!Tady bych dokonce souhlasil i s pojmem Lynchovska atmosfera...Ale Mlyny se mi libily vice.