Láska padá z nebe - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Korejských Devět dní stále pokračuje a hlavní hrdinka má dokonce téměř identické jméno... Bohužel v případě seriálu se Se-ri chová často jako úplně vypatlaná osoba. Nicméně pan plukovník to zachraňuje a druhá část dílu byla už slušně poutavá. Už aby tam byla ta pusinka :)))

Láska padá z nebe - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Připadá mi to jako komediální verze knihy Devět dní. Uvidíme, co v popisu bude dramatem, protože zatím je to vážně jen přehnaná sranda. Se sexy vojákem.

Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Být těmi novorozenci, podám v dospělosti žalobu.

Šťastně vdaná - Dárek (2023) (epizoda)

ufnukaný chudák je stále extrémně nesnesitelný. Japonský hlas ubrečeného ptáčka tomu fakt nepomáhá. Zachranuje to jen super sexy Kjoka a milá služebná. Prosím, profackujte tu holku někdo :)) jinak to má paradoxně svoje kouzlo

Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Tenhle díl se mi hodně zaryl pod kůži. Pokud někdo popustí uzdu fantazie a domyslí činy do důsledku, je to vrchol zrůdné odpornosti. Hlavní protagonista měl osud ještě hezký... Ke konci mě trochu tahaly nějaké logické skoky, ale budiž odpuštěno. Musela bych se nad tím zamyslet víc, zda bylo vše košér. Z morálního hlediska je ale tohle solidní sonda. A pro mě důvod, abych si nikdy mozek nikam nepřipojila, i když to jednou určitě půjde.

Šťastně vdaná - Můj budoucí manžel (2023) (epizoda)

Ufňukaná Mijo je naprosto nesnesitelná a základní patern anime z toho vyloženě teče. Doufám, že další díly přinesou víc než jen klišé v přebarveném kabátku.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Na Indym (a vlastně všech filmech typu Lara, Lovci pokladů, Šifra atd) se mi vždy nejvíc líbilo to luštění záhad a historie. Člověk se něco přiučil, podvědomě hledal na podlaze pattern nebo skrytou páku na sloupu. Škoda, že v dnenší době se už tohle asi nenosí. Film je zbytečně dlouhý, plný mnoha stejných honiček, jež v určitou chvíli působí dokonce jako parodie. Hlavní postavy jsou až na Harrisona a tu detektivku z CIA otravné a protivné. Obzvlášť "Vombatku" jsem nemohla vystát. Tahle voke marry sue ala lara croft provádějící sportovní výkony jako prvotřídně školený agent byla fakt špatná. Naopak Banderase jsme si užili asi tak 5 vteřin, jeho konec byl debilní (vůbec množství mrtvol je zarážející, to už je jak Angelica. Být kamarád Indyho znamná chcípnout?) a herecké jméno asi mělo nalákat. A to vše jen proto, že scénáristi nedokázali lépe vykreslit zlouna a jeho mini zlouny a tak to řeší klasikou: někoho zabijí a diváci je pak nebudou mít rádi. Nepomohlo tomu ani přehnaně řvoucí kino, takže mě můj 6 měsíční budoucí syn kopal v břiše asi hodinu v kuse, protože "tichých" scén jsme si užili bohužel málo. A poslední zklamání přišlo na konci, kdy opravdu skvělá scéna byla zbytečně rychle ukončena. Staré Řecko by si zasloužilo minimálně 10 minut navíc a méně naprosto nesmyslných keců Heleny. Tak nějak to dokonale shrnul pohled "mistra" který na její proud slov jen nechápave zíral. Já také... Suma sumárum se jedná o kvalitné béčko se skvělým Harrisonem (i hezky omlazeným), které nabídne silnou dávku nostalgie. Kdyby ubralo na akci a nahradilo ji archeologií a šiframi, bylo by to na 5*.

Služka - Nebeská modř (2021) (epizoda)

Scéna se studnou je super, protože přesně tak se lidi cítí. Líbil se mi ten příměr. Regina je úžasná, líbila se mi od začátku a tenhle plot twist mě vůbec nepřekvapil. Naopak by mě naštvalo, kdyby tam nebyl. Jen Alex ení zvyklá na slušné zacházení a jako správný spráskaný pes odmítá pomoc a pak se diví. JO a nechápu, proč si vezeme alespon pár tašek hromadičů. Omg tam je přece věcí!!!

Služka - Lov na medvěda (2021) (epizoda)

Nejvíc se těším na scény s Reginou a úklidem, nejméně mě baví vsuvky, výplně a pak scény s Shaunem. Alex je navíc v určitých ohledech fakt blbá. Hodinu se rozmejšlí, opakuje chyby, plácá se v tom neskutečně. I když je to odraz reálného chování žen (potažmo mužů), je dost těžké na to jen tak koukat...

Služka - Malý koník (2021) (epizoda)

Už jsem odhalila, kdo je největší hrůza tohoto seriálu... a není to alkoholik Shaun...