Arcane: League of Legends - Stvořili jste monstrum (2021) (epizoda)

Tragicky konec. Logika sla do kopru, skoda nekterych postav. Jinx je proste krava, Vi se umi akorat litovat jakoby zapomnela na duvody proc tam tu malou couru nechala a jeji boj se Sevikou? Proc? Absolutne bez smyslu i logiky i na podprumerne inteligentni Vi. Za me stale best postava je Silko, Viktor, Heimer a povysila i Mel. Prvni tri dily byly uzasne. Pak to slo pomalicku dolu. Posledni dil zklamani

Koruna - Série 4 (2020) (série)

Za mě je čtvrtá série asi nejlepší. Užívala jsem se Margaret (vlastně obě), vztah Diany a Charlese je tak děsivý, až se nedá stranit ani jednomu z nich. Byť u mě přece jen trochu víc vítězí Charles. No a paní Královna? Olivia Colman je bohyně, samotná královna však pro mě žádným ideálem není. Spíš namě působí jako protivná necitelná baba z jarmarku, co umí akorát krmit čokly a chodí v galoších. Děsný obraz zkostnatělé monarchie, co šéfuje digitálnímu světu.

Arcane: League of Legends - Krásný Den pokroku! (2021) (epizoda)

Na rozdil od ostatnich mistnich chlapcu necitim k Jinx zadne sympatie. Nechapu, co je na ni tak uzasneho, cely serial me akorat sere. A za tech par vterin me stihla nasrat i Vi. Zatim best v mych ocich je Silko a Viktor. Caitlin se zacina ukazovat jako sympatacka a zajimavi jsou i vedlejsi zaporaci.

Pomsta na druhou (2022) odpad!

Protivný sprostý holky v roce 2022. Bohužel z původního vtipu nezbylo nic. Jen sebeparodie a nekonečná netflix lgbt záplava.

Koruna - Balmoralská zkouška (2020) (epizoda)

Chudák jelen. Chudák Charles... A vlastně i chudák Margaret, která proti královně babě v tesilové sukni vyznívá jako skutečný státník. Ne fakt, jestli je tohle jen částečná pravda, pak je britská královská rodina skutečně jen skupina nabubřelých přežitých panáků. Premiéři pracovali nonstop, zatímco královna, která ve svých kostýmech vypadala jak tetka z vesnice, si chodí v galoších po skotsku a diví se, že někomu to nepřijde in. Moc se nedivím, že šla tehdy británie do pr....

Koruna - Zápletka (2019) (epizoda)

Nebohý Charles. Jestli je tohle věrohodný odraz reality, pak ho skutečně lituju.

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Abych to nějak shrnula, pro mě byla i třetí řada lepší. Příliš mnoho klišé, patosu, nelogičností.. ani ty osmdesátky z toho tolik nečišely, i když odkazy vlály všude. Vecna je fakt jak chodící panák, všichni žvaní,místo aby zabíjeli šílené monstrum. Některé postavy jsou absolutně zbytečné. Nesdílím sdejší nadšení

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Jamie Campbell Bower se stává novým idolem... jeho herecké skills spojené s podmanivým hlasem (připomíná mi jednoho českého dabéra, který daboval Toma Raddla zamlada) a pěkným kukučem z nějak dělají super sexy záporáka. Ale stále chci a požaduji "kids-cut". Ty minuty zrůdného týrání oželím bez mrknutí oka.