Babo (2008)

Ten film mě slušně řečeno rozjebal. Díval jsem se na něj v noci a kolem třetí ráno muselo jít slyšet na celý barák moje smrkání, protože jsem brečel, až mi co chvíli vypadly oči. Fakt strašné. Taková svinská nespravedlnost!!! Dostat ty parchanty do rukou, tak z nich zbyde pyré, fakt. Jako jasně, chápu že to dotvořilo myšlenku toho filmu, ale kurva proč?! Hajzlové. Rozdýchával jsem to opravdu dlouho, protože za tu kratičkou dobu jsem se s postavama sžil. Ale jo, asi to tam patřilo, aspoň to nebylo tak překvapivě zbytečné jako třeba v Miláčkovi z Paříže, ale i tak mě to prostě rozbilo. Strašně krásný film, krásný a přitom syrově lidský, jak to snad umí jen korejci.

Cena za lidskost (2011) (seriál)

Po první sérii říkám: Chci další! Já vím že si to maximum možná nezaslouží. Strašně se mi líbí ten nápad, byť vím že není původní, originál určitě zkouknu taky, ale tohle jsem prostě viděl jako první. Takže tak. Někdo může říct, že upíři chodí za dne atp a já na to odpovídám: Seru na to. Fakt je mi to fuk, protože když se pořád budeme držet starých pravidel, tak se nepohneme z místa. Navíc nevím jak by se dnešní divák tvářil, kdyby v tom hrál Max Schreck co by hrabě Orlok, Lon Chaney jako Wolfman a nějaký ten duch, vždyť bychom se u toho posrali smíchy. Jako fanoušek Vampire the masquerade se mi hodně líbilo členění upírů, že jsou dělení na "rodiny" jež ovládají určitou oblast, jsou podřízení radě nejstarších upírů, paráda. Vlastně mi byl Aidan a celá ta upířina asi nejsympatičtější, vlkodlaci, ti jsou... No není jich prostě hodně, nemají nějakou mytologii (v seriálu). I když Josh tam samozřejmě není navíc. Ale přiznejme si, upíři jsou borci furt, kdežto vlkodlaci jsou v podstatě normální lidi, jen jednou za měsíc se promění a to navíc nemůžou ovládat, takže to mají fakt úplně na hovno:-) Sally... Sally mi tam ze začátku přišla taková mimo dění. Poté ale co se vyjevilo co je Danny zač a tap, tak se mi líbila i její "dějová linka". Co říct závěrem, zasmál jsem se, občas měl skelné oči, občas trnul napětím, leknul se, skvělé. Navíc, překvapila mě poměrně (ne tv seriál) krvavost. Jako není to žádné gore, ale aspoň je vidět, že to není pro děti. Navíc v tom přeci umírají děti a to se ve slušných filmech a seriálech neděla. S napětím očekávám druhou sérii! (A čekání si možná zpříjemním shlednutím původního seroše)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Překvapivě skvělý akční film, navíc v exotickém prostředí, jež navíc ještě k tomu proti sobě postavil Vina Diesela a Dwaynea Johnsona. Já tomu fakt nemůžu uvěřit, že tahle série se pořádně rozjede pátým dílem. Čekal by to snad někdo? Tohle je fakt dobrý akční film, kdežto ti minulé? Fakt čumím, překvapení jako prase (A když jsem si říkal jaký budu borec, když tady tomu filmu vrazím ****, protože jsem počítal že bude někde kolem průměru. 83% mi ale otevřelo hubu, že by jí projel trezor.)

Ahobsal insaeng (2004)

Fakt nevím co o tom napsat. Je to jednoduše skvělý film. Zkuste ho.

Šamanka (1996)

Zezačátku působil film strašně blbě, ale postupem času jsem si už najel na jeho vlnu a fičel až do konce. Źulawski v dobré formě a jeho fanoušci by rozhodně neměli minout.

Bite Me (2010) (seriál)

CHCI DALŠÍ DÍLY!!! (No co, chtěla po něm hodit Xbox!)

Cú và chim se sẻ (2007)

Když to vezmu kolem a kolem, je Owl and the Sparrow v podstatě pohádka. Moc zlých věcí se tam neděje a všechno dopadne dobře. Takhle, strejda, pouliční prodej, problémy se vztahy, sirotčinec a já nevím co ještě na mě prostě nepůsobily nějak "strašným" dojmem, protože v podstatě díky popisu člověk ví, že všechno dobře dopadne. Vlastně i po chvíli sledování, je vám to jasné. Je to občas dost naivní, ale to přece k pohádkám patří. Ke konci mě udivily záběry na různé děti, proč to tam bylo? Vyrušilo mi to zážitek. Fakt pěkný film, místy dojemný, nenudící a Thuy byla roztomilá, ale zároveň parchant, už třeba v té záležitosti s Pchuong. Ono, hlavní trojice na tom byla herecky poměrně dobře, dobrý výběr. Ideální film na spravení nálady za osamělých večerů.

Antikrist (2009)

Jak Triera můžu, tak tohle nemůžu. Začátek je téměř dokonalý, ale co se děje pak, nuda a nuda. Sorry Larsi, ale tady jsi šlápnul kurevsky vedle. Doufám že budeš točit zase dobré filmy.

Strings (2004)

Idiotský obsah se snažíme přebít zajímavým obalem. A že se to daří. Navíc je svět loutek hodně dobře promyšlený. Akorát to teda občas nudí, hůavně ze začátku.