Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (702)

plakát

Temná strana dveří (2016) odpad!

Zkušenému hororovému divákovi tenhle film nic nedá. Civilista ovšem poté co uvidí tenhle film, se bude chlubit třeba na facebooku, že je to super horor a jak u toho sral strachy. Tyhlety duchařiny v novém tisíciletí jsou všechny jak přes kopírák a tyhlety dveře nejsou žádnou vyjímkou. Zoufalý příběh o ženské co se jí utopí jedno dítě při nehodě v autě. Trochu ji z toho švihne, pak ji hospodyně řekne, že si může s klukem pokecat, ale nesmí otevřít dveře. Překvapivě je otevře a to roztočí kolečko nepřekvapivých jumpscarů, tajemných zvuků a dalších kokotin. Jako přes kopírák. Idiotský příběh negraduje nikam, protože jak film skončí je jasné po pěti minutách, či po přečtení některého ze zdejších komentářů. Odkuď se o tom chrámu dozvěděl její manžel je asi největší záhada filmu. Jediné co je na tomhle snímku trochu originální je, že se odehrává v Indii, Jinak je to stokrát omleté téma o rodiči, který si povolá svoje dítě ze záhrobí a diví se, že je nějaké divné. Že lidi plýtvaj penězma a energií na takové zbytečnosti. Radši měli rozpočet rozdat chudým v Indii.

plakát

The Bronze (2015) 

Heh, čekal jsem typický sportovní film o cestě ke "slávě", ale ono je to nakonec strašně vulgární komedie (samý fuck, cunt, dick a pasy) kde ukáže při akrobatickém sexu dvou gymnastů Wolowitzova manželka prsa, což pro mě bylo docela překvapení. Ne že bych se potřísnil z koz ve filmu, jen jsem nečekal že je ukáže ona. Vlastně celá ta akrobatická scéna je jako pěst do držky, člověk ji nečeká a rozhodně nečeká její provedení. Jinak je to typické klišé o tom, jak sebestředná mrcha přestala být mrchou. Ale zasmál jsem se.

plakát

Vlak do Pusanu (2016) 

Čekal jsem to trochu lepší, ale celkem mě bavilo, že to nebyl klasický zombie/nakažení/whatever survival, ale vlastně film o lidském zmrdství a jak se v krizových situacích dostávají k moci ti největší řvouni, kteří si tu svou pravdu vyřvou. Přitom kdyby si od začátku zachovali chladnou hlavu, nebylo by tolik mrtvých. A pak samozřejmě typická situace věčně pracující otec, který myslí jenom na sebe a pak pochopí, jaký byl kokot. Vlastně, kdyby tohle vylezlo z Holywoodu, byla by to podprůměrná sračka, ale korejci do toho prostě umí zamíchat to správné drama. Zombie akční scény mě moc nebraly, byly moc zmatené, divně sestříhané a při davovějších scénách mě trochu bolely digitální efekty, které jdou prostě vždycky poznat. Nejlepší byl jelen na začátku. Nevím, tak 8/10.

plakát

Očista: Volební rok (2016) 

Jednu hvězdu za auta polepené vánočníma světýlkama. Jinak je to k hovnu a jednoduché jak mozky voličů Babiše.

plakát

Pařba v Pattayi (2016) 

Je to tak trochu jednoduchá komedie, ale když si chceš pustit nějakou kokotinu, tak proč ne. Některé džouky jsou fakt dobré.

plakát

Steve Jobs (2015) 

Dobře natočené, dobře zahrané, ale nudné téma a jednoduchý děj.

plakát

Polednice (2016) 

Geislerová je stále zralá na přijímání ejakulátu, ovšem to je tak všechno, horor to je tak možná tři minuty z celé stopáže. Kolářová je hnusná.

plakát

Nelítostný Parker (2013) 

Taková klasická akční blbina, jako vystřižená z devadesátek. Takový ten typ filmu co jste si ve videopůjčovně vzali, protože tam hraje nějaké ten herec co hraje akční filmy.