Vanishing on 7th Street (2010)

Zajímavý námět totálně zabitý vším okolo. Hlavně herci byli místy až odporní, ten pán co zkurvil Star Wars (a který doufám umře dřív, než bude hrát Case v Neuromancerovi) tomu jen nasadil takový ten kozí bobek na špičce sraček. Fók. Konec mě tak nasral, až jsem prokopnul stěnu.

Lovec trolů (2010)

Viděl jsem, připojil se, chtěl ohodnotit a spadla mi čelist. Čekal jsem tak 35% sem tam nějaký odpad... A jak tak čtu některé komentáře... Nuže, mám přímo kurevskou averzi na tohle zpracování filmů. Překvapilo mě pouze to, že trollové jdou normálně vidět, myslel jsem že to budou jen náznaky. Takže jo, to překvapilo. Ale zmatených pobíhajících záběrů jsem dostal do sytosti. Zvuk. Proč mi to dělají, chtějí mě zabít? Vždy když je tam Troll, tak se ozývá řev, který mi trhal uši, zhruba od třičtvrtiny jsem jsem ubíral zvuk na minimum. A ten mekot?! Trollové samotní jsou legrační. Strach ten film nedokáže nahnat, spíš jen takový nesmělý úsměv s pocitem to jako myslí vážně? Kdyby nebylo úchvatné norské krajiny, dal bych o hvězdu méně.

Snídaňový klub (1985)

Breakfast club aneb jak natočit s šesti herci a jednou budovou film, který ani chvíli nenudí. Dramatická složka jasně převažuje nad komedií. Akorát ten Emilio by nemusel být takový Mirek Dušín. Nemyslím si že by to na dnešní mládež nepůsobilo, lidé jsou přece pořád stejní.

Řeka (1933)

Jsem sám komu to přišlo notně... debilní? Jednoduchoučký příběh, takřka němé zpracování (mluvilo se tam, ale krom toho bylo vše jako v němém filmu, záběry, herci). Příroda je tam hezká to ano. Kolik měl scénář stran? Jednu? Dvě? "Řeka plyne zdánlivě poklidně, není v ní nouze o klíčové dramatické zvraty, které filmu dodávají na sugestivní intenzitě, srovnatelné s nejlepšími scénáři současné kinematografie." COŽE?! " Konflikt houstne v okamžiku, kdy je z vězení propuštěn pytlák Zimák plný nenávisti vůči bývalému příteli Sychrovi." COŽE?! Zimák je v tom filmu asi dvě minuty, opravdu nestihne nic zahustit. A co Pepička? Co když skočila do řeky? Kdyby se neobjevil nápis konec, tak si myslím, že mám useknutý konec.

Sedm životů (2008)

Voláte pohotovost. Potřebuju sanitku. O jaký případ se jedná? Jde o sebevraždu. Kdo je oběť? Já.

Plivu na tvůj hrob (1978)

Lépe by to natočilo i morče. Jednoduché jako facka, chyby, a myslím že znásilnění byl věnován zbytečně moc velký prostor na úkor toho, co mohlo být zábavné, pomstě. Dost mě to nudilo. A navíc, vím že je to asi zvrhlé, nebo každopádně krajně nevkusné, ale připadalo mi to směšné. Co to ti chlapi dělali? Je snad u nich sex spojen s epileptickým záchvatem? U sexu jsem kolikrát rozesmál, protože mi přišlo vtipné to co dělám, či to co se děje nade mnou, pode mnou, vedle mě, ale dělat tohle, tak se má spoluhráčka asi sebere a jde si uvařit kafe.

Papírový hrdina (2009)

Na pomyslné žánrové váze jasně převažuje drama, není to nijak ztřeštěná zábava. Ačkoli vtipných momentů je tady dost. Jeff Daniels je úžasný, dokonale jsem s ním soucítil, trochu jako já, Emma Stone také úžasná. Doufám že bude dostávat dobré role, je sympatická, příjemně se na ni kouká a herectví dostala do vínku požehnaně. Paper Man je jednoduše film o lidech, o pocitech, o pravém přátelství, o lásce, jednoduše o životě a vše je to zpracováno tak upřímně, lidsky. O lidské izolaci, každý má přeci občas pocit, že je obklopený všemi lidmi a světě, ale přitom je tak sám, vše je to jen kulisa, kulisa k životu, která je nám nucena od narození. Co je vůbec lidství? Úžasný film, po jeho skončení jsem se cítil tak nějak vnitřně potěšen, dojat. Pohlazení na duši.

Město (2010)

Z Bena se nakonec vyklube výborný režisér.

Catfish (2010)

Jako by to někdy byla novinka, ten internetový exhibicionismus. Mohl bych natočit film o csfd, vždyť mi bylo řečeno, že hodnotím filmy, které jsem prostě nemohl vidět! Jsem velký fake, bububububu!