Vetřelec: Covenant (2017)

Je to z vetřelčího universa, ale není to Vetřelec. Dokonce se to ono universum snaží osvětlovat a vyprávět o jeho začátku... přestože to je každýmu úplně jedno a tohle prostě nikdo vidět nechtěl.

Na dotek (2004)

Divadlo ve filmu, kterej nedopadl nikterak dobře. Přes slušný herce je to docela ubíjející. Model: každej s každym a všichni jsou svině na všechny, mě neoslovuje.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Epicky spektakulární... Jednou jsem to viděl a nestačil zírat. Skutečné příběhy v neskutečném provedení a k tomu morální guru Honza Musilů.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Pro děcka je to příliš dospělý, ale pro dospěláky zas zbytečně infantilní a často hloupý. Lišák super, "Mrkvička" přestože je hlavní postavou je naopak strašně nudná a celkově na prd. Jinak v průběhu stopáže spousta skvělejch malejch i větších fórů... - zachované velikostní proporce zvířat a s tím spojené uspořádání města, bezvadně padnoucí "role" jednotlivým druhům zvířat, největší mafián a jeho banda, hodně dalšího, to všechno v luxusní animaci a ejhle, super film je tu.

Zamilovat se (2017) (studentský film)

Hlasem seňora Changa z Community: "Gayýíí!!"

Vyvolený (2000)

Duchovní pitchovina.

Everest (2015)

Strašně moc mě baví první půlka. Ten průser samotnej už moc ne. (Kdesi v hlubinách komentářů lidí, kterým se to nelíbilo, jsem narazil na vskutku validní námitku. Všude je strašně nasněženo, ale přitom tam pořád svítí slunce = fail! Předpokládám, že to mohla napsat paní, co nás hlídala v družině v 2. třídě ZŠ. Ta mi na otázku, jestli je možné ve dne vidět měsíc, sdělila, že nikoli. Tak asi tak... Měsíc nikdy neuvidíš ve dne a jakmile na sníh zasvítí slunce (a to i při -40°C), tak sníh přece musí roztát.)

Grimsby (2016)

Pár skvělejch, prasáckejch, dost přes čáru, vtipů. K tomu hromada zbytečný akčnosti, navrch hromady cílený trapnosti a jen díky stopáži pod hodinu a půl se nedostaví zoufalá nuda.

Pasažéři (2016)

Po druhé projekci po letech tak nějak měním náhled a zvedám o hvězdičku. Milej romantickej film s hezkejma lidma, na celkem prima sci-fi feelingu, s krásným koncem. Do toho filmu je vloženej druhej, naštěstí celkem krátkej film, kterej je debilní vesmírnej akčňák s Morpheem a spravováním mezihvězdný lodi. Opravdu byste vzbudili ženskou? Vážně? Já rozhodně ne. Kohokoliv! Chena, Petersona, dokonce i s Göringem by byla větší psina než s Aurorou. Já vim, že to byl šílenej transvestita, ale aspoň bysme si mohli zatrsat! Ale pouze Rimmer je schopen udržet mě při zdravém rozumu.

Příchozí (2016)

Zabitá Rennerova postava, a to tak, že totálně. Naopak tu dostává hromadu zbytečnýho prostoru velice divná paní. Jak už to tak ve sci-fi posledních let bývá, umřela jí dcera a tak je smutná a chová se emocionálně nestabilně (už jen z toho důvodu by ji kdokoli příčetný k mimozemšťanům ani náhodou nepustil). Osobní linka hrubě převažuje tu dějovou (což je na hovno, protože nic není, jak to vypadá a na nás - na diváky - tak čeká povinný "hrubě originální koncový twist"), pročež je opravdickej děj filmu upozaděnej až tak, že tu skoro není. Pokud se ve snímku začne dít něco, co nás zajímá, režisér to vždycky ustřihne a jede si dál záběry na nesympatickou paní, ze který se ke konci vyklube slečna. Je to natočený schválně autisticky, abychom nic nevěděli a domýšleli si blbosti (jakože ta paní je blázen - a film je tak jakýmsi druhým Prokletým ostrovem.. ). Mnohem radši bych si sjel film o tom, jak k problému přistupovala Čína.