Discopříběh 2 (1991)

Jednu si to přeci jen zaslouží. Není to tak strašné jako jiná polistopadová pokračování starších filmů a ani v nejmenším to nemá na zrůdnosti typu Trhala fialky dynamitem.

Ben Hur (2003)

O čem to vlastně bylo???

V podstatě jsme normální (1981)

Napodruhé a stejně průměrně. V podstatě to bylo o něco lepší než jednička, ale dobrá česká komedie se opět nekonala.

Pátek není svátek (1979)

Nebylo to zas tak hrozného, ale nic dobrého to taky nebylo. Dáme zlatou střední cestu.

Kam doskáče ranní ptáče (1987)

"Čunderlíci! Vraťte ty kola nebo na vás hupnu!" Je fajn, že se u nás někdo pokusil takhle oživit žánr filmů pro mládež. Ať už v rámci žánru komedie, rodinný nebo sci-fi se jedná o výborný film. Hajzlíci Čunderlíci, sci-fi zápletka a skvělý Miloslav Šimek v roli ředitele: "Obelstil jsi se do komory?"

Hannibal - Zrození (2007)

Ani nevím proč tomu nedám odpad. No, asi proto, že je tu spousta horších filmů. A asi za Gaspara Ulliela, kterej se aspoň snaží.

Bean 1: Úžasná dobrodružství pana Beana (1991) (video kompilace)

Když jsem Beana viděl padat v kostele z lavičky, nebo zpívat tak aby si nikdo nevšiml jeho bonbónu, tak jsem myslel, že mě odnesou. Neskutečná cvokárna.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Kdyžjsou tam scény převzaté ze seriálu, k tomu soukromý příběh úplně jiné postavy a mnoho mluvících postav, které říkají, jaký je ten chlap pitomec, tak to zas tak moc není můj šálek kávy. Mr. Bean má pracovat samostatně. Dlouhý film mu až tak moc nesluší. Rozhodně ne americký.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Samozřejmě že je to za plnej. Jak by se mi to mohlo nelíbit? :)

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Viděno pár dílů na Markýze a shledáno o moc horší než úvodní série české ordinace. Na druhou stranu ale stejně špatné jako současná česká ordinace.