Počátek (2010)

Po všem těch nových sci-fi filmech, si myslím že todle je nový začátek. Dlouhou dobu měl v těhle ohledech přednost Matrix, ale todle je úplně nová náplň. Po všech těch nudných filmech sem čekal něco úplně nového a svěžího. Je vidět, že nám Režisér Christopher Nolan chce stále co ukazovat a daří se mu to na jedničku. V americe to mělo velkou premieru a myslím že máme nové nominování jako nejlepší film na oscara. Už od začátku filmu se nebueme nudit. Tenhle film má v sobě kouzlo po celou dobu. Leonardo DiCaprio sehrál svou roli na více než dobře. A další herci jako např. Tom Hardy a Tom Berenger na tom mají taky velký obdiv. Myslím si, že scénář byl npsaný dobře, ten neměl chybu. No dalo by se tu o tom psát strašně dlouho dobu, ale myslím si, že má na to, aby se vyrovnal filmu Avatar.Takže moc pěkný a film a 5* si to určitě zasloužilo.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Parádní komedie, kde i když hraje jen jeden herec náramě se člověk pobaví... Jeho styl a humor jsou známé po celém světě. A mělo by ho sledovat čím dál víc lidí.

Událost (2010) (seriál)

Náhodou to docela překvapilo, vcelku už od prvního dílu je příběh strašně hezky rozvinutý a dějové příběhy se tam jak rozchází, tak zase schází. Mám rád příběhy u kterých se musí myslet a pokud je špatně pochopíte, tak jste ztratili čas strávený na tomto seriálu. Slabé obsazení, ale to vůbec nevadí, je tu šance na vyniknutí postav. To samé se říkalo o Dexterovi a podívejte, kde je teď. Celkově moc povedený a konec... je to vůbec konec?!

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Čím nižší rozpočet, tím větší klišé, bohužel je to tak, ale ne tehdy pokud si to do parády vezme Peter Jackson a jeho partička, která vraždí borce z vesmíru... Omlouvám se, Peter vlastně ne. Peníze se ve filmu hodně odrazily, toho si můžeme všimnout na prvý pohled, ale to jak je to vytvořené, nahrané a podané z toho dělá úplně něco jiného a na konci filmu si už i ty litry kečupu oblíbíte.

Big game (2010) (pořad)

Jasně hodnocení tohoto pořadu, je pro každého rozporuplné, ale pokud máte rádi tuhle karetní hru a rozumíte ji, pak se s radostí kouknete na jeden z dalších dílů Big game v které se hraje o velký balík peněz.

Dokonalý trik (2006)

Skvělé obsazení, skvělé dobové prostředí, moc se mi to líbilo ovšem co se týče podobného filmu jako byl iluzionista, tak bych řekl, že to mělo lepší závěr, koncovka byla vícero promyšlená. Ale i tak jsem velice spokojen. 85%

Chata v horách (2012)

Tohle je hodně povedené a hodně zamotané. Myslíte si, že příběh šlape, podle toho, pak zase podle toho a pak se připlete další věc a jste v příběhu celý zamotaný. Nebojte není to tak hrozné, jde jen o to, že nápady tu jsou vynikající. Chvilku mi to připomínalo Saw podle těch nástrah, které na ně čekali... Všechny hrůzy, všechno čeho se bojíte najdete tady. Všechny kousky věcí, které vám chybí v jiných hororech najdete tu. Byl jsem velice překvapen, už z toho jak jsem se bavil, tak už kvůli vysvětlení a ukončení příběhu.

Hooligans (2005)

Hodně emotivní děj, zasazený do dvou rozdílných gangů, kde se ctí reputace a hrdost. Na jedné straně násilí a rasismus, na druhé ochrana svých nejbližších. A to všechno ve Velké Británii, kde je hodně známo o fanouškovských rivalitách mezi týmy. Velmi příhodné a velmi dramatický konec. Skvělý příběh a super podívaná.

Diktátor (2012)

Dobré mixování Arábie s Amerikou na úrovni. Nejlepší je to s českými titulky, protože Sacha má hodně zábavný hlas a dobře se do role vžil. Místy hodně vtipně, možná až přehnané scénky, ale jinak to pobaví. Z tohoto filmu jsem usoudil, že být diktátorem, možná nemusí být taková hrůza, toho luxus co si užíváte, málokdo by tomu místu odolal (berte s rezervou) :).

Na vlásku (2010)

Další pěkně ztvárněná animace se skvělým dabingem a prostředím. Romantické, s vtipnými pasážemi. Do těchto vět se dá shrnout celý film. 85%