• Pohádka
  • Rodinný

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Nevím proč-ale není to ono :-( Není to napínavé -rámus a blikání (hudba a rozmázlý obraz) mě spíš ruší -než napíná :-(( Třeba je to i tím -že se líp kouká na namakané krimi z ciziny -kde všechno dokonale technicky zmáknou -než na krimi obyčejnější -ale více naše :-( Asi je hezčí koukat jakoby na scifi (ta dokonalost vyšetřovacích metod) než na příběhy , které se stanou někde poblíž :-(

Návrat muže z bažin (1989)

Asi už se fakt nudím :-( Tohle jsem viděla kdysi na videu z půjčovny :-D a v té době celkem něco jiného :-D Nostalgie ...ale jen k pousmání ...

Hraběnky (2007) (seriál)

Asi dělám dobře -když si seriál raději zkouknu celý najednou ( no dobře -tak skoro najednou -nejsem netopýr).Ale aspoň můžu hodnotit celek .-) Nebylo to tak špatné ... (výhrady se určitě najdou: řvát před dětma na psa Šoustáku....Bydžovská se svou divnou láskou ?.... a ti ukrajinci ..) Ale přesto to byl příjemný oddechový seriálek. Vtip, klepy , lásky, starosti ....

Svítání (2009)

Nemám moc ráda jen krvavé horory ..... :-( tohle mělo tak nějak hlavu i patu ...ale ? Průhledné -zdlouhavé...a tak nějak málo šťavnaté :-(

Hon na čarodějnice (2011)

Poslední dobou nějak ne a ne narazit na dobrý film :-( Jen průměr co už víc nemusím :-)

Kvílení vlkodlaků III (1987) odpad!

Odpad už jsem dávala -ale tohle je žumpa :-( Na tohle se má někdo dívat ???? Neuvěřitelná konina a stačí kousek :-D

TACHO (2010)

Moc se mi líbil komentář Enšpígla :-) A u filmu jsem se fakt pobavila :-)

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Proč všichni automaticky dávají na seriály odpad :-) ? Vždyť je to docela legrace :-) Jako ze života -kámen s cihlou .... a aby to bylo romantické a míň smutné--- tak vše vyjde :-D Nádherná pohádka , Né ? :-)

Ctihodný občan (2009)

Jako s knížkou ...20 stran čekám ..pak se ještě 20 snažím ..... ale prostě mě to nechytí :-((

Nahé násilí (1969)

Bastardi před 40ti lety :-) (s nadsázkou :-)) Syrové ..husté ...jen konec -tak nějak nic moc :-( Za podívání určitě stojí :-)