Divočina (2006)

První polovina filmu ještě ujde. Občas ňákej vtípek celkem zaboduje, ale jak se titulní zvířecí sebranka vylodí kdesi v divočině, film začne velmi výrazně ztrácet na zajímavosti a nastává nuda. Animace je nic moc a koala vypadá vyloženě hnusně.

Čivava z Beverly Hills (2008)

Dneska se dá natočil film opravdu o všem, i o rozmazlenejch psech z Beverly Hills. Čivava se ztratí kdesi v Mexiku a všichni se můžou posrat, jen aby ji zachránili. Všichni psi samozřejmě mluvěj a podávaj lepší "hereckej výkon" než lidi, včetně šerednej a nesympatickej Jamie Lee Curtisové a velkotlamy Piper Peraboovej (tej to ale sekne), páč dostávaj mnohem větší prostor než lidi. Ti jsou odsunuti do role komparzu. Je to zhovadilost, což se dalo čekat. Neškodná volovinka pro děti, která svým sentimentem až tak nesere, teda kromě posledních asi deseti minut, to se mi zvedal kufr.

Resident Evil: Odveta (2012)

Je to zhruba stejná volovina jako předchozí díl. Ale ani mě neudivuje, že film vydělal takový prachy. Je to sice blbý, ale taky celkem zábavný a se spoustou akce, na kterou se rozhodně dá dívat. Prostě to chce nepřemejšlet, vypnout mozek a bavit se.

Země, odkud přicházím (1956)

Tak teda nevim z čeho jsou tady všichni tak vyplácaný, ale je to nuda. Chvílema hodně velká nuda. Jediný co bych vyzdvihl je z filmu doslova sálající vánoční atmosféra, ale jinak nic. Jestli tohle je francouzská vánoční klasika, tak ať si ji francouzi nechaj. Mě je mnohem sympatičtější americká vánoční klasika Život je krásný Franka Capry.

Atentát na střední (2008)

Začátek, řekněme asi tak dvacet minut, je to docela dobře koukatelný. Pak už to stojí za hovno a film nezachrání ani prďáckej Bruce Willi ani kočka Mischa Bartonová.

Noc v muzeu 2 (2009)

Zhruba stejně prosraná příležitost, jako byl první díl. Opět spousta průměrnosti, trapnosti, triků a nudy.

Policajt ze sámošky (2009)

No je to volovina, co si budem povídat. Občas trochu trapná, občas trochu vtipná, občas uplně blbá. Akční poslední třetina je celkem o hovně. Nebejt Kevina Jamese v hlavní roli, asi bych hodnotil o jednu hvězdičku míň.

Hurá do basy (2006)

Nepříliš vtipná komedie s nesympatickou dvojicí hlavních postav. Naštěstí dojem z filmu trochu vylepšuje černoch Barry, ale ani on film nezachrání.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Zhruba stejná slátanina jako byl druhej díl. Trocha humoru a jinak převládající nuda.

Total Recall (2012)

K tomuhle filmu jsem měl averzi od chvíle, kdy se na něm začlo pracovat. Jednak proto, protože Verhoevenův originál je pro mě kult a druhak proto, protože Len Wiseman mě jako režisér nikdy nepřesvědčil. Dopadlo to blbě a ani nevím jestli bohužel, nebo z toho mám mít škodolibou radost. Asi ani jedno, mám tenhle film totál v prdeli a zejtra si na něj ani nevzpomenu. Jediný čím může film trochu zaujmout je kvalitní vizuál a překvapivě netragická Kate Beckinsaleová. Chvíli bylo zábavný sledovat, jak děj kopíruje Verhoevenův film a přitom se tváří, že je originální. Všelijaký narážky vyšuměly a pobavila snad jen variace na odulou dámu, která byla kdysi Arnold. Jinak nic. Pak už je to strašidelná nuda která mě s ubývajícím čase uondala málem až ke spánku. Len Wiseman je břídil a nudnej béčkař a tomu by měly odpovídat rozpočty jeho filmů.