Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
45 fanoušků
/ 30 bodů
Geriel
Česko
Objevuji, učím se... a JSEM.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Animovaný
Komedie
Krátkometrážní
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Píseň moře
(2014)
Temný rytíř
(2008)
Angel-A
(2005)
Equilibrium
(2002)
Interview s upírem
(1994)
Matrix
(1999)
Hellboy
(2004)
Vrána
(1994)
Howlův kráčející hrad
(2004)
Strážci - Watchmen
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
30 bodů
Fanklub
(45)
Dragoni
Segrestor
Hromino
Webb
korbitch22
mm13
tibenskym
Hem.m
ABLABLABLA
KiritoSenpai
Raketka29
CarnTheNunya
URBAN
mr.filo
kriticom
MiaWillow
Andrew_Deer
Yeosol
melkor323
VeliiQ
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno