• Rodinný

Angličtina - Extra (2003) (seriál)

Viděno pár epizod ve škole.. Často jsem na seriál narazil v televizi, ale vždy jsem po pár minutách přepnul. Teď, když jsem měl tu možnost vidět celé epizody mám na seriál o něco lepší názor. Humor je sice dosti primitivní, ale to hlavní seriál splňuje. Postavám jde rozumět bez potřeby českých, či anglických titulků. 52%

Diktátor (2012)

Viděno v kině 21.05.2012. Sacha Baron Cohen je pán, který vytvořil tři geniální postavy, svůj vlastní pořad a zahrál si v "mega" vtipných komediích. Pro některé jsou stupidní, někdo se zase královsky baví. Já patřím do té druhé skupiny. Většinou na komedie do kina nechodím a když už, tak na ověřenou kvalitu. Tady mě trailer ani popis dvakrát nepřesvědčili, ale rozhodl jsem se do kina jít díky předchozím zkušenostem s Charlesovými filmy. Nakonec jsem byl však zklamán. Dočkal jsem se sice hodně vtipů a zábavných scén, ale to celé bylo obklopeno příběhem, který mi celou dobu připomínal Zohana a na Sachův film mi to přišlo dosti otřepané. Diktátor je bezpochyby nejslabší Sachův filmový kousek. 64%

Červený drak (2002)

Třetí pokračování a zároveň prequel se povedl na jedničku. Nemá to tak skvělou atmosféru, kterou měly Jehňátka, ale jinak je film maximálně podařený. Ze všech třech dílů si tady dr. Hannibala užijeme nejvíce. Skvělé ukončení hlavní trilogie. 95%

Super Rhino (2009)

Takovéhle krátké animáče to je moje. Rhina jsem měl nejradši už v Boltovi, tenhle prcek by si zasloužil rovnou celovečerák.

Avengers (2012)

Viděno 19.05.2012. Film jsem chtěl HODNĚ vidět, ale u nás v nejbližším kině jsem ho nešťastnou náhodou propásl. Nakonec jsem se vydal do Ostravy (60km daleko), abych tenhle trhák zhédnul dříve než koncem srpna. A vyplatilo se to. Zpočátku se to zdálo takové nemastné neslané, ale po zhruba první hodině mi začal film hrát do noty. Ikdyž jsem neviděl ve 3D, tak jsem si nejvíce užil efekty, které jsou přímo "kulervoucí". Na velkém plátně naprostá krása.Příběh ale pětihvězdový nebyl, ikdyž je to hodně silný nadprůměr. Z herců se mi nejvíce líbili Cobie Smulders a Robert Downey Jr. 89%

Hannibal (2001)

Tři hvězdové pokračování Jehňátek. Hannibala si tentokrát sice užijeme více, ale celkově se pokračování 100% nevyvedlo. Hannibal je vlastně kapitola sama o sobě, jelikož jde poznat, že se žánrově od prvního dílu film o něco změnil. Tady už jde o surový thriller, ve kterém se dočkáme i pár silných scén, kterých jsme se u Jehňátek nedočkali. Průměrné hodnocení kvalitě filmu odpovídá. 69%

Fred: The Movie (2010) (TV film)

Obrovská píčovina, která může zaujmout jen fanoušky původních videí, či Freda samotného. Já jsem mezi ně sice nikdy nepatřil, ale i přesto mě film z malé části (po)bavil. Jednoduchá blbost, která se na to, že jde skoro o amatérsky natočenou věc, docela povedla. 38%

Základní instinkt (1992)

Briliantní thriller s dvěma skvělými herci. Sexy Sharon Stone a skvělý Michael Douglas. Takový dobrý výkon jsem snad ještě v žádném filmu neviděl. Nikdo jiný než Stone by si roli Catheriny nestřihl tak dobře jako ona. Třešničkou na dortu jsou sexuální scény, které se taky jenom tak někde nevidí. Hned po Mlčení Jehňátek nejlepší thriller, který jsem kdy viděl. 98%

Liška a pes (1981)

Od Disneyho a místního hodnocení jsem čekal nějaký hezký, světem neobjevený animák. Dočkal jsem se průměrného příběhu s hodně chabým provedením. První polovina je hezká, druhá je však naprostá nuda a neorginalita. Nechci vidět znovu, ztráta času. 26%