• Rodinný

Monty Python & the Holy Grail in Lego (2001)

Nevědět, na co se to dívám, tak bych určitě hned poznal, že jde o Pythonovskou bandu. Krátký výstup vypadá hodně mizerně, ale jelikož jde o bonus k filmu, tak se to překousnout dá.. S jejich animací, by to určitě vypadalo lépe. 55%

Mupeti (2011)

Pohodová rodinná komedie s roztomilými panáčky, kteří si říkají The Muppets. Jde poznat, že je film dělán těm nejmenším, ale i tak jsem si ho já užil. Vychválit musím hlavně hudební čísla, soundtrack jsem si hned po zhlédnutí musel stáhnout.Film je hezky udělan, 110 minut uteče rychleji, než by člověk myslel. 72%

Lady Gaga - Marry The Night (2011) (hudební videoklip)

Gagu jsem měl zpočátku hodně rád, jenže teď už mi víceméně leze jen "na nervy". Klip se snaží hrát na velký Megafilm v 13 minutách, ikdyž stojí úplně za nic. Kdyby měl každý druhý tolik peněz, tak již dávno existují mnohem lepší videoklipy. 20%

Vetřelec (1979)

Dosti povedená čtyř hvězdová Scifi záležitost, kterou určitě uvidím ještě minimálně jednou. Na pět hvězd to sice úplně není, ale za zhlédnutí Alien určitě stojí. 85%

Rodina je základ státu (2011)

Zpočátku nezáživné, později zajímavé české drama, s Igorem Chmelou v hlavní roli. Uběhaná Road movie s průměrnými herci, ale zajímavým námětem. Jediné, co mi nesedlo, byla hudba v pozadí. 72%

Počasíčko (1994) (pořad)

V mládí jsem přímo miloval. :-)

Rec 2 (2009)

Veliké překvapení. Očekával jsem okopírovaný děj s novými postavami, ale zmýlil jsem se. Spousta akce, solidní lekačky a dokonce i Manuela Velasco z prvního dílu. Moc se těším na pokračování. 84%

Šéfové na zabití (2011)

Kvalitní a zábavný film ve stylu Hangover. Slušně jsem se bavil, jen možná mohli vybrat trochu lepší obsazenstvo hlavních tří rolí. 79%

Americké psycho (2000)

Po delší době opět půjdu proti proudu. Americké psycho se mi náramně líbilo, jako thriller, tak i jako drama. Hlavní postava, je i přes svou úchylku svým způsobem sympatická a vlastně celým filmem jsem jí fandil. Christian Bale v hlavní roli je více než skvělý. 94%

Identita (2003)

Trvalo mi nějakou chvíli, než jsem celý dej ke konci pochopil. Film si na nic nehraje, pouze sledujeme osudy 10 lidí, kteří se dostali na jedno místo, ve kterém začne někdo zabíjet.. A nakonec zjístíte, že vrah je ten poslední do kterého by jste to tipovali.. Nadprůměrný thriller s dobrými herci a velkým "twistem" na konci.. To je asi tak ve stručnosti vše. 74%