• Rodinný

Porn Rental (2011) (TV film)

Skvělá "scénka" se skvělými aktéry. Pobavilo hodně.

Halloween 5 (1989)

Páté pokračování, které je ze všech dosavadních dílů nejslabší. Není se taky čemu divit. Od čtvrtého dílu jde hlavně o to, aby se z velké filmové senzace jménem Michael Myers dalo vytěžit co nejvíce peněz. Ať už je pokračování jakkoliv špatné, vždy se točí, dokud to nedojde do zdárného konce "vyšťavení" všeho. Z hlediska prostých slasherů je Halloween 5 lehce podprůměrný a nebýt Michaela jako hlavní postavy, byl by naprosto nezajímavý. V tomhle díle se na nějakou akci čeká tak dlouho, až se veškeré napětí vytratí. Ano, to napětí, jímž první dva díly vynikaly nejvíce. Tenhle díl je obohacen propojením Michaela a Jamie, jinak nevyniká oproti čtvrtému dílu ničím. Ale stejně.. Pořád je to docela zábava. 42%

Mlčení jehňátek (1991)

Skvostné dílo, které si mě hned získalo. Do paměti se mi jednoznačně hned vryli Anthony Hopkins a Jodie Foster(ová), kteří hráli úchvatně. Jen možná Anthonyho mohlo být ve filmu o něco více.. Těším se na další díl. 99%

Americká krása (1999)

Název filmu vypovídá o tom, jaký celý film je. Americký a krásný. Výborný scénář, skvělí herci, dokonalý hudební doprovod a na celém filmu nejlepší - konec. 99%

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Po svém prvním Pythonovském filmu jsem se po několika týdnech rozhodl dát šanci i seriálu. Vždy jsem vídal v tv programu název seriálu, ale nikdy jsem se nepřinutil se podívat co to vlastně ten létající cirkus nějakého Montyho Pythona je. V té době by mě to stejně určitě nebavilo. Monty Python má ojedinělý styl britského humoru, který se líbí jen málo lidem. Když už seriál někomu doporučím, tak to s ním po prvním díle většinou skončí. U čtvrtiny skečů jsem se většinou nezasmál, ale po zhlédnutí jedné a půl série jsem rád, že jsem to s Pythonem neskončil. Trvalo to trochu déle, než se mi tahle tlupa dostala do mého vkusu. V každé epizodě je jistý počet skečů, které mě buď pobaví, nebo se u nich jen pousměju. Ty, které mě pobaví většinou nahradí ty slabší. Z celé té grupy jsem si nejvíc oblíbil (tehdy ještě) mlaďase Erica Idleho, který mě pokaždé dostane do kolen. Vlastním všechny epizody ve sběratelské krabičce s podporou českých titulek a těším se, až je všechny zhlédnu. 98%

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Krásné válečné drama, s maestrem Hanksem v hlavní roli.. Nevím jestli to je Tomem, nebo má právě on velké štěstí, ale filmy s ním se mi nesmírně líbí a zatím jsem ani jednomu nedal méně než čtyři hvězdy. Začátek dechberoucí, herecké obsazení mimo Hankse taky parádní. 95%

Dlouhá cesta (2002)

Ze všech mých třiceti oblíbených uživatelů dávám nejmenší počet hvězd. Proč? A Walk to Remember je ufňukaná romantická slátanina, která hraje od začátku pouze a jen na city. Ikdyž nejsem fanoušek romantických filmů, tak se mi již mnoho dostalo pod kůži. Tenhle snímek k nim však rozhodně patřit nebude. Tupý a nenápaditý scénář. Nesedly mi ani hlavní role.. Stotožňuji se s komentářem kleopatry. 32%

Náš vůdce (2008)

Suché drama, které se sousedům z Německa překvapivě povedlo. V mnohém mohlo být sice lepší, ale i přesto jde o slušný nadprůměr. Konec je rozhodně nejlepší část z celého filmu. 72%

Svěrací kazajka (2005)

Ikdyž námět povedený, tak provedení se zdá takové nemastné, neslané. Hlavně jsem Adrienovi Brodymu ten jeho výkon nějak nemohl uvěřit, zato Keira Knightley se předvedla ve velkém. Jednohubka, kterou podruhé už vidět nemusím. 58%

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Na docela mizerné hodnocení uživatelů jsem byl docela mile překvapený. Keanu a Jennifer v hlavní roli byli skvělí. Původní film jsem neviděl, tak (ZATÍM) srovnat nemůžu. 65%