• Rodinný

Thor (2011)

Thora jsem poprvé zahlédl v Avengers a musím říct, že mi ze všech postav prišel nejslabší.. Po více stránkách. Očekáváni tudíš velké nebylo. Thor nezklamal, ale ani nepotěšil. Lepší průměr, stejně jako Incredible Hulk. 65%

Mafiáni (1990)

Na GoodFellas jsem narazil v televizi a jsem každopádně rád, že jsem film zhlédnul. Skvělá krimi podívaná, která je plná hereckými hvězdami jako De Niro, či Ray Liotta, která se mi ze všech líbila nejvíce. 89%

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

Da fuck did I just watch?

Já jsem Harry Potter (2010)

Krátké a zábavné, Daniel by se určitě uchytil i na poli komediálních filmů.

Dr. House (2004) (seriál)

V polovině druhé série zvyšuju na čtyři hvězdy.. House je hodně nezáživný seriál, kterému musí dát člověk více prostoru, aby si na něj zvykl. Většinou mě baví více případy, než Housův soukromý život.. Hlavně Gregova manželka mi v seriálu hodně zavázela (doufám, že už se neobjeví, ale s mým štěstím..). Jako popůlnoční pokoukání na dvd dobré, ale znám mnohem lepší seriály. Z postav jsem si nejvíce oblíbil Wilsona a House. 1. série - 74%, 2. série - 92%. Seriál celkově - 78%

Spider-Man 3 (2007)

Dobře, třetí díl je sice nejslabší díl z celé Spider-manské trilogie, ale i tak má pořád něco do sebe. Méně akce, větší soustředění na soukromý život Petera Parkera.. Třetí díl je hodně tajemný a sám ho považuju více jako drama, než jako film akční. Jako zakončení celého příběhu se trojka prostě povedla. 69%

Epizody (2011) (seriál)

Episodes - Průměrní herci, průměrný nápad. Provedení? Geniální. Na co zajímavé herce a složité scénáře, když i s tímhle málem je seriál naprostá bomba. Matta znám z Přátel, Tamsin z Black Books, pouze Stephen Mangan je pro mě nováček. Dohromady tvoří silnou trojku, která mě dokáže solidně pobavit. Doufám v minimálně další jednu sezónu! 1. série - 92%, 2. série - 85% Celkově - 72%

Kajínek (2010)

Očekával jsem pořádný průser, nakonec jsem však byl docela mile překvapený. První polovina je veliký chaos, který se mi po mnoha stránkách nelíbil.. Třeba taková práce s kamerou mi přišla podivná. Prostřední část (aka útěk Kájinka) se mi líbila nejvíce. Na české poměry docela dobře udělané. Konec už potom jede z posledního, ale naštěstí zase tak tragicky to neskončilo. Kájínek je sice další z českých průměrných filmů, ale u mě má v něčem navrch.. Zde mi nevadilo herecké obsazení. // A jen tak mimochodem.. O tom, že hlavní ženskou roli hraje Vilhelmová jsem se dozvěděl až díky csf teď, ve filmu jsem neměl vůbec zdání, kdo to je. 52%

Sedm (1995)

Brad Pitt a Morgan Freeman v hlavních rolích? Může to snad dopadnout jinak než jako velkofilm? Asi těžko. Bezchybná záležitost, kterou chci vidět znova ještě hodněkrát. David Fincher je veliký pán, který zrežíroval i mou starší srdcovku, a to Klub Rváčů, který je pouze o chlup "horší" než Se7en. 100% !

Železný obr (1999)

Takhle krásnou animaci jsem již dlouho neviděl.. Příběh se bohužel 100% nevyvedl, ikdyž to zpočátku tak vůbec nevypadalo. Rád se znovu po nějaké době podívám, ale na více jak tři hvězdy hodnocení nevytáhnu. 69%