• Rodinný

Sejmi je všechny (2007)

Průměrný akční můvi s vynikajícím Clivem Owenem, který srší hlavně (černým) humorem a vystřelenýma kulkama. Nic víc, nic míň. Přišlo mi to celé moc uspěchané. 55%

Shocker (1989)

Ze začátku zajímavé a zábavné, po 40 minutách se vše mění na podprůměrný, béčkový horor, který nemá hlavu, ani patu. Od maestra Cravena jsem očekával něco lepšího.. 46%

Můj soused Totoro (1988)

Totoro je geniální a roztomilá postava v jednom. Každý druhý by ho chtěl mít, ať už dítě je, nebo ne. Mně by se šiknul teda i kočkobus, ale.. Teď už k filmu. :-D Japonské animované filmy mají něco co většina amerických ne - velkou fantazii. A taky samozřejmě i animaci, bez které by film se skutečnými herci vypadal hodně divně. (My Neighbor) Totoro má velké kouzlo a je v něm zkloubeno mnoho žánrů, které mám rád.. Ale i přesto dám jen čtyři hvězdy, protože si myslím, že film měl velký potenciál, který se bohužel nevyužil celý. 87%

Ramona (2010)

Podprůměrný rodinný, moderní a hlavně nezajímavý film. Ramona je více otravná, než roztomilá a Selena Gomez se taky úplně nepředvedla. Viděno poprvé a taky naposledy. 42%

The Simpsons: Gone Wild (2004) (video kompilace)

DVD obsahuje 4 epizody: Homer's Night Out, The Mansion Family, Sunday Cruddy Sunday, Homer the Moe.

The Simpsons Film Festival (2002) (video kompilace)

Ok, DVD nevlastním, ani jsem ho neviděl, ale.. Proč bych nemohl hodnotit, když jsem všechny epizody, které se na DVD nachází viděl ? Nezapomenutelné epizody a nezapomenutelné scény. Škoda, že se DVD nedá alespoň s českými titulky sehnat u nás..

Paranormal Activity 2 (2010)

Zpočátku to vypadalo jako rodinná reality-show o tom, jak si žije rodinka boháčů.. Poté se kvalita o něco zlepšila a v tom nejlepším zase sjela na horší průměr, kterého se svým nesmyslným koncem nezbavila do závěrečných titulků. Jestli jsem počítal dobře, tak jsem se vylekal zhruba 3x, jinak celkově ani pořádná atmosféra, která jedničce nechyběla v tomhle díle nebyla. Snad už to tvůrci po třetím pokračování zabalí. (Podle všeho ale asi ne..) 35%