• Rodinný

Matrix (1999)

Film, který si každého získá už jen díky hereckému obsazení, filmovým trikům a hlavně zpomaleným záběrům. Mě si získal samozřejmě taky, jen ne tolik jako ostatní. Keanu v hlavní roli je naprosto bezchybný a nikoho jiného bych si v hlavní roli představit nedokázal.. fakt ne. Celkově je ale film docela rozporuhodný a vážně se divím co dělá na tak hezkém místě v csfd "TOPce". A ještě musím podotknout, že mi Matrix celou dobu připomínal Inception. Snad se další dva díly polepší na celých pět hvězd. 86%

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Hloupější a blbější hlavní postavu jsem snad v žádném filmu v životě neviděl. Ke konci už byla "Rachel" vážně nesnesitelná a tak se z komedie stala nějaká podprůměrná telenovela. Celkově však film špatný nebyl a docela se mi i líbil, ikdyž jsem očekával větší kvalitu. 62%

Mamma Mia! (2008)

Hodně špatný film, který jsem měl před chvíli možnost vidět na TV prima. Uječená hloupost, který by se dala nazvat High School Musical po 30 letech. Abbu jsem nikdy zrovna nemusel, takže ani hudební čísla nepřidala na kvalitě. Pierce Brosnan vážně, ale vážně neumí zpívat. Z milosti dávám jednu hvězdu, protože si myslím že byl film určený především ženskému pohlaví. 22%

Halloween III (1982)

Hodně slabé pokračování kultovní série Halloweenu, které je špatné už jenom tím, že nemá pořádně ukončený děj. Mnozí píšou i o nesympatických postavách.. Postavy se mi docela právě líbily. Náběh to mělo hodně dobrý, ale chtělo to něco pořádného, aby se film rozjel aspoň na průměrný slasher, nebo mysteriózní dílko, což se během 98 minut nestalo.. Myslel jsem, že je hodnocení špatné kvůli tomu, že v třetím díle není Michael, ale mýlil jsem se. 36%

Body Bags: Historky z márnice (1993) (TV film)

Soubor tří hororových příběhů, z nichž se dá druhý příběh nazvat jako scifi mišmaš, ale ne zrovna jako horor. "Moderátor" celé TV show je naprosto nepotřebný a.. prostě debilní. U prvního příběhu jsem měl docela nahnáno, ikdyž byl bez nějakého hlubšího významu. Druhý, jak jsem již psal se úplně nevyvedl, ale jako prostřední vložka do filmu pasuje. No a třetí.. Ten byl ze všech nejvyvedenější, ať už po stránce scénáře, či po stránce efektů a provedení. Celkově mě však TV film nezaujal. 50%

Marley a já (2008)

Hodně průměrný snímek, plný nedokonalostí a hraní na city. Celý koncept sice zlý není, ale provedení je hodně okaté. Již po jedné hodině jsem očekával konec, to se ještě film líbil hodně, bohužel se to od nenarozeného dítěte začalo celé zamotávat a nastala neutichající dávka nudnosti a mého nezájmu. Marley se v polovině odsadil na druhou kolej, z které se dostal až u konce, který alespoň podprůměr o něco zvedl. Jo, to jsem potom ani nedutal.. Nedoporučoval bych se na film dívat s malými dětmi, ikdyž je to komedie, převládá v ní drama. 52%

Hellraiser (1987)

Velmi rozporuhodný film, který mi dal hodně zabrat nad tím, kolik hvězd nakonec dám. Co mě jako první zklamalo bylo určitě to, že "příšera" na plakátu alias. Pinhead není hlavní postava, což mě docela překvapilo. Celkově se film pomalu rozjížděl, až se rozjel někde v polovině.. Ale nakonec se mi to docela líbilo a čtyři hvězdy si film zaslouží, ikdyž s odřenýma ušima. 68%

Vaření? Hra pro děti! (2005) (seriál)

Podivná animace a pochybuju, že by se děti některé recepty dokázaly naučit..

Dopisy od Felixe (2002) (seriál)

Stejně jako Pettson a Fiškus, tak i Felix je povedená pohádka - seriál, který jsem v dětství miloval. Měl jsem dokonce i knížku, na kterou jsem nedal dopustit, a stále jsem si jí prohlížel. :o) 82%

Mikulášovy patálie (2009) (seriál)

Průměrný animovaný seriál, který není zajímavý asi ničím.. Odchytil jsem 2x při sledování Planety Yó.