Stíny temnoty (2012) odpad!

Původně jsem hodnotil 2*, ale pak jsem si uvědomil, že bych tím urazil ostatní 2* filmy. Tohle bylo dost zlý, nedostatek peněz byl příliš okatý a ty jakože dějové zvraty byly trapné. Slabý film.

Dokonalý únik (2009)

Spoiler alert>> naprostá vyjebávka s divákem, kdy hlavní zlouni se většinu filmu tváří jakože vůbec neví a v soukromých dialozích, kdy je nikdo nemůže slyšet(!), řeší to, kdo je ten hlavní zloun a vrahoun. WTF? Naprosto nereálné a hnusně a sprostě prvoplánové. Dal bych odpad, ale exteriéry byly boží.

Poslední vládce větru (2010) odpad!

Tohle je hodně zlý. Pevně věřím, že se nikdy nenatočí pokračování, protože to by už Země nemusela ustát..Sračka.

Klan létajících dýk (2004)

Velmi slabý romanticky film, mírně akční film, který se snaží podržet "charakterní" herci. Mě jako evropanovi přijde, že se všichni tvářili pořád stejně, takže to moc nefungovalo. Nuda.

U Konce světa (2013)

Nesmyslná blbost s, jak už je zvykem, otravným Peggem. Ale pobavilo!

Samuraj (2003)

Na jednu stranu super příběh a pěkný finálový zvrat, na stranu druhou hodně laciné triky a trapné závěrečné taneční číslo ala Bollywood. Navíc jsem u toho usnul a to by se u filmů nemělo stávat.

Lovci hlav (2011)

Napoprvé jsem jim nerozuměl ani slovo, ale bylo to poměrně fajn. Napodruhé jsem zkusil titulky a bylo to mnohem lepší - velmi dobrá detektivka s trošičku překombinovaným závěrem.

Psycho (1960)

Jsou staré filmy, na které se dá dívat i dneska. Psycho není ten případ. Je to ukecaná nuda bez špetky napětí. Doporučuju jen masochistům.