Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tohle bylo dost blbé, budu muset přehodnotit mé hodnocení T.D.K.R., ale zas dostal jsem za své peníze 3 hodiny koukání a samotný souboj byl milý.

Pečovatel (2014) odpad!

Benelux je plný pedofilů, to je tak nějak známá věc. Tak proč o tom točit celovečerní film? Navíc takhle přehnaně vykonstruovaný, aby si divák musel neustále říkat: "udělal to tenhle, nebo to udělal tamten". Jako já docela chápu, že Herbots má nějaký problém z dětství, ale proč kvůli tomu nechá ve filmu 10 minutovou scénu sledování pedoporna?! A co mělo proboha znamenat vylovení z bazénu? Co kurva bylo to olíznutí chlapečka hlavním hrdinou? A *Spoiler Alert* ta trapná tečka, že hlavní hrdina vlastně zabil svého bráchu protože poštval policii na tu hodnou tetu?!? Cože?! Pokud se chcete nasrat při sledování braku, doporučuju.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

Pecka. Bitva mezi Supermanem a Batmanem je epesní, Joker je úchylný a Batman je starý. Komiks jsem zhltnul za pár hodin a oba díly tohohle animáku na mě udělaly stejný dojem. No, 2. díl trochu větší. Vážně našlapaný kousek.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Smutné. Možná nejsmutnější film poslední dekády. Asi pokus o restart pro novou generaci diváků. Ale tím, že tvůrci vykrádají původní trilogii anebo tím, že se pokusili o rasovou a genderovou vyváženost, výsledku moc nepomohli. Nálet stíhačů mi přišel jako naprostá kopie útoku na Hvězdu smrti, včetně hlášek a výrazu tváří. 1* za návrat starých (a tím myslím fakt starých - nechápu, jak mohl HF přežít natáčení) známých z původní trilogie.

Pašerák (2014)

Není to úplně film vhodný k nedělnímu obědu, ale je zábavný a tak nějak umožní proniknout dovnitř hlavního hrdiny.

Osm hrozných (2015)

Strašlivě mi to připomínalo Gaunery a to je dobře, protože Gauneři byli fajn a tohle bylo taky fajn a byla tam krev a střeva a vtípky a všechno co má Tarantinovka mít.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Lepší než hrané verze, ale tahle 3D animace, namísto původních kreslených filmů, mě celý film znervózňovala.

P.K. (2014)

Na bollywoodský film je tam málo písniček a tancování. Za to je tam spousta náboženství. Ale je to rozhodně pěkná podívaná a ty 2,5 hodiny jsem se bavil, takže účel splněn.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Vysoce vzrušující film, který narovinu ukazuje choutky všech žen a několikrát i nahatý zadek divného pána. Skvěle vystavený příbeh doplňují geniální herecké výkony a erotické dusno je cítit všude kolem. Cítím ho ještě teď a to jsem film zhlédl včera. Existuje prý i sestříhaná vietnamská verze, která neobsahuje žádné erotické scény - dle mě lepší volba, protože herecké výkony budou mít ještě lepší šanci vyniknout a jednoznačný adept na Oscara za nejlepší film.

Kung Fury (2015)

Sanberg je nemocný pošuk, protože něco takového by nikdo normální nenatočil. Je to pecka a přesně dle mého gusta!