Kingsman: Tajná služba (2014)

Našlapaná a vtipem nabitá akce a rozhodně film na který se rád podívám víckrát. BTW buzničky, které urazil princeznin příslib: "If you save the world, we can do it in the asshole", by se měly zajít vyšetřit, protože jejich problém je evidentně hlubší, než se na první pohled zdá :(

Pride (2014)

Na to, jak to bylo teplé (a bylo to teplé dost), to bylo vtipné a vážně jsem si to užil, takže asi fajn a to přesto, že jsem na to šel s určitými předsudky.

Gravitace (2013)

Kdo normální by ve skutečném životě poslal do vesmíru na životně důležitou misi poslal takovouhle 3,14ču? Neskutečně mě sralo, jak se tam chovala.

71 (2014)

Když už musí Irčani a v tomhle filmu nejen oni mumlat jak mamlasi, mohl by v tom být pěkně už z výroby Hardsub. Takhle jsem klukům půlku (určitě zásadních) rozhovorů nerozuměl, což trochu snížilo můj zážitek z filmu.

Zátah 2 (2014)

Sice to mělo asi tak milionkrát vyšší rozpočet, ale nebyl tam ten WTF efekt, jako u jedničky. Určitě by pomohlo zkrácení tak o půlhoďky .

LEGO® příběh (2014)

Nadupaná akční jízda plná hlášek. Musel jsem si pak rozbalit starý kýbl s legem a postavit vesmírnou loď.

Velká nádhera (2013)

První půlhodina mě tak neuvěřitelně srala, že jsem to nedokazal dokoukat.

V cizí kůži (2011)

Strašlivý úvod, ale pak to začlo být průměrně vtipné a skončilo to romatikou jak kráva, takže nakonec to nebylo až tak zlé.

Generál Nil (2009)

Vidno, že komunistické kur*y to ku*vily všude, kde se dostaly k moci. Škoda, že se podobný film nenatočí u nás.