Muž bez stínu (2000)

Zajímavý snímek, rozhodně svým dějem a zpracováním originální. První polovina filmu mě ale bavila víc než ta druhá, tam už to byl takovej vraždící Terminátor :-D No každopádně mám takový pocit, že 4 hvězdy by na tohle bylo až moc, takže dávám slušné 3 hvězdy, mohli z toho udělat víc záhadný drama, druhá část filmu už je opravdu průměrná :)

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

No narozdíl od jedničky mi přišlo, že druhý díl až na vyjímky postrádal vtip a nějaký větší příběh. Je to celkem zklamání, čekala jsem od toho trochu víc než mi bylo dáno. ..zvlášť když jednička je nekompromisně originální.

Zrůda (2003)

U tohohle filmu jsem nevěděla jestli mám být zaskočena nebo znechucena, z čehož nakonec vyšla spíš ta druhá možnost. Film kterej ve mě zanechal zvláštní dojem kterej nedokážu popsat. Myslím že za 3 hvězdy to stojí, ale nevím zda bych našla tu odvahu se na tak depresivní snímek podívat podruhé...

Zbouchnutá (2007)

Opravdu jsem na tom neviděla nic zábavného, ale lepší než se nudit. ...

Král džungle (1997)

Je to sice taková blbůstka, ale myslím, že tady se ten humor celkem i povedl a člověk se u toho opravdu zasměje. Dala bych tři hvězdy, ale nikdy jsem nezapoměla na hlášku "Máš tukána v prdéli" a ta stojí za samostatnou hvězdu navíc :))

Koření života (2007)

Kdybych neměla tak ráda to vaření, tak je to možná míň,...ale jinak normální pokoukání, nic speciálního ani špatného :)

Mravenčí polepšovna (2006)

Průměrný animák s občasnými vtipnými momenty, ale víc než 3 hvězdy si to nezaslouží :)

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Čekala jsem od toho spíš to špatné a proto mě tento nenáročný film celkem mile překvapil. Nakonec se z toho vyloupla i celkem dobrá "mimozemšťanovina". Akorát mi to místy přišlo jako zkloubení 4400 a Dnu nezávislosti :)

Noční let (2005)

Mě tenhle thrillerek sedl. Nevnímaje to, že i když bych si nějak neuvědomovala, tak dycky skončím u filmů s leteckou tématikou přišpendlená k televizi:) Navíc záporák je zde opravdu věrně ztvárněný. I samotný vzhled herce je tak trochu psychopatický :D I když nějaký velký děj tento film nemá, baví mě hlavně jeho věrnost :)