Tele Tele (2000) (pořad)

Ano,mnohdy to byl humor, který hraničil z trapností tahanou z paty, ale když se dnes podívám na "Pustit žilou" s Žilkovou, tak si říkám, tekrát se u toho člověk bavil a hodně hlášek denně používaných pochází odtud, tak to nakonec nebylo zas tak špatné :)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Je těžké hodnotit něco, z čeho si snad celý svět dělá srandu, ale nakonec si Walker u mě zasloužil jednu hvězdu za snahu a i tu malou pravdu, že to byl jeden z těch významějších seriálů, který jednu dobu opravdu frčel.

Postřižiny (1980)

Ač jsem tento film viděla nespočekrát, krom známé hlášky o medvídkovi mývalovi mě na tomto filmu nikdy nic nebralo a proto mě nikdy nijak extra nebavil.

Souboj Titánů (1981)

Jako malá jsem tenhle film milovala( i když jsem se bála zlého ocasého syna) a patří mezi mé oblíbené i dnes, ač v televizi na něho člověk narazí zřídka :/ Na tu dobu je to až neskutečné, i když dnes to vypadá směšně, pro mě Souboj Titánů bude mít pořád velkou atmosféru a vždy si ráda projdu celý příběh prince Persea od začátku až do konce :))

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Jedna ze soutěží, kde si soutěžící ty prachy fakt za něco zasloužili...

Modrá laguna (1980)

Tenhle film pro mě jako pro malou holku byl nesmírně erotický, vždycky jsem se na něho až styděla podívat. Dnes se na tento film vždy ráda podívám, díky citovým zážitkům s tímto filmem z dětsví je pro mě jakýmsi kultem romantiky :)

Mrazík (1964)

Kult! Člověk se na to ani nemusí dívat, stačí slyšet a notuje si s Ivánkem a směje se všem těm hláškám, které tahle pohádka obsahuje a odříkává text ještě než přijde. Ovšem nebyl by to takový kult, nebýt výjmečně skvělého českého dabingu. Vidět Mrazíka v ruštině je jedno velké zklamání. Kam se podělo "Nastěnku chci za ženu!" Tahle pohádka by pro nás sama o sobě kultem nebyla, nebýt čechů :-)

Ďábelský Santa (2005) odpad!

Tohle že bylo natočeno v roce 2005? Pánové a dámy, tohle by byla ostuda i na rok 1985! Když jsem to viděla v programu, zaujalo mě to, říkám, to bude netradiční horor a ten smích při scénách kdy Santa vraždí vánočním věncem a jeho muflon plive kšiltovky lidí co sežral,...no prostě k smíchu. A ještě do toho ten trapný příběh o satanovi a santovi, který měl asi vyznít tajemně...ten by byl vtipný i v pohádce o princeznách. Tady palce jednoznačeně dolů..

Moje krásná čarodějka (2005)

Jedna hvězda za Nicole Kidman, víc si tenhle film o ničem nezaslouží. Ač se snaží o vtipné situačky, výsledek je spíše obrácený. Jeden z těch filmů, na které nemám chuť sepo jejich shlédnutí vícero dívat i kdybych na to někde narazila v televizi, přepínám!

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Myslím, že je to vhodně podaná forma hry, kterou lidé hrají už od "pradávna". Vždycky mě bavila jak v reále, tak v televizi. Točit díly jako takovou zábavnou talk show, nebylo rozhodně na škodu:) Patří mezi mé oblíbené pořady a že jich sleduju opravdu poskromnu.