Žít po svém (2005)

Další z řady tuctových filmů o ničem s lechce odhadnutelným dějem. Polidštění zatrpklého starce a jeho sblížení s rodinou, kolikrat už tohle téma bylo natočeno? Tenhle film navic od těch ostatních nevybočuje, snad jen Morgan Freeman a jeho medvěd.

District 9 (2009)

Wow, tak tenhle filmek mě teda dostal. Po pomalejším začátku se volně rozjížděl až do skvělýho finále, kdy jsem teda no to čuměl s otevřenou pusou. Navic zvolená forma dokumentu je vynikající a ja osobně si od filmu nemůžu přát vic.

Superman (1993) (seriál)

Jako maly jsem Supermana zral, byl to muj nejoblibenejsi hrna, proto se mi libil i tento serial, ovsem kdyz to vidim ted, tak mi to prijde jako pekna blbost. Dam ale 3 hvezdicky za to, jak se mi to libilo v mladi.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Po dlouhé době jsem opět zavítal do kina a nelituji, ovšem menší zklamání tam bylo. Nejsem fanoušek Harryho Pottera a ani jsem nečetl žádnou knížku, ovšen ten konec mi neseděl. Říkal jsem si, že tam neco chybí, že přeci tam není jenom Potter a Brumbál, aby bojovali s těmi zlými. Až později jsem se dozvěděl, že v knížce byl ještě boj učitelů vs. zlouni. To mi ve filmu dost chybělo.

Láska nebeská (2003)

Marně jsem hledal, co by tento film dělalo tak vyjímečný. Nenašel jsem to. Pro mě obyčejný film.

Není nad Jimmyho (2000)

Jako fanouskovi fotbalu se mi libila rivalita mezi United a City, ovsem ty fotbalovy akce byly spis k smichu, brankar vyhodi balon a hlavní hrdina jde sam na druhyho brankara, to jsem jenom kroutil hlavou. Jinak film hodnotim kladne.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Jak říká jedno moudro: Opakovaný vtip není vtipem. V tomto případě to platilo snad dvojnásobně umocněnými trapnými frázemi, postoji a výkony "herců".

Rammstein: Live aus Berlin (1999) (koncert)

Koncert z doby, kdy pisnicky Rammstein byly nejlepsi z jejich tvorby a jeste nepodlehali prilisne komerci jako je tomu dnes. Vytecne efekty, skvela atmosfera na zaplnenem stadionu a k tomu show v podani vsech clenu skupiny.

Proč? (1987)

Film vypravejici skutecnou cestu spartanskych fanousku do Banske Bystrice z doby, kdy chuliganstvi bylo v Evrope na vrcholu a u nas se zacalo take projevovat. Velmi realisticky pohled na vec a i pres dobu, ve ktere film vznikl, je to skvost mezi filmy o fotbalovem nasili. Nemuzu ovsem nereagovat na komentare typu " ze toto tema je stale aktualni." Proboha lidi takovete vytrznosti odval vitr devadesatych let a nyni se az na vyjimky nestavaji. Tak prosim nezerte tak ty zpravy na Nove a zajdite si taky na ten fotbal, at skutecne vidite, jak to tam vypada.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Piraty teda vubec rad nemam a hlavne postavu Jacka Sparrowa primo nesnasim, jenom ho vidim, uz se mi otvira kudla v kapse a po tom, co jsem videl tenhle dil, se to jeste zhorsilo. Jinak film ma pekny vizualni efetky a je obcas srandovni, to jsou ty dve hnezdicky. Jsem hold asi zaujaty.