Peklo s princeznou (2009)

Na posledni dobu vubec ne spatna pohadka, ovsem rekneme si to na rovinu, ty pohadky uz nebyvaji co byvaly.

Osvícení (1980)

Je opravdu zazitek se divat na tento film sam v noci, ta silena atmosfera primo z filmu sala, navic je to vse podporeno opravdu vynikajici hudbou. Proste kvalitni podivana. I kdyz Jacka Nicholsona nemam rad, tak tady primo exceluje a jeho podani silenosti je hruzostrasne a zabavne zaroven.

Mlha (2007)

Asi bych to nehodnotil ani jako horor, jako spis scifi. Rozhodne se u toho nebudete klapat strachy. Konec byl velmi pusobivy, coz dojem z filmu velmi zveda.

Horší než smrt (2007)

Vytecna komedie plna sucheho britskeho humoru, u ktere jsem se naramne pobavil a smal se i po skonceni filmu.

Rozmarné léto (1967)

Nejsem asi zas takovy poet, aby me tento film zaujal a libil se mi. Cely film vznesene reci o nicem.

Svatý rok (1976)

Po velkych ocekavanich, ktere jsem do tohoto filmu vlozil: " 89% a ja jsem tuto francouzskou komedii jeste nevidel?", jsem byl ovsem zklaman. Neni to ten typ komedie na ktery jsem zvykli, tj. s Funesem, Belmondem, Specer a Hill atd.

Vrátný od Maxima (1976)

Tato komedie lehce zaostava za temi nejlepsimi z zanru, ovsem je dobre videt, ze Michel Galabru hral nekde jinde nez jen v Cetnikach.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Pilotni dil byl opravdu dobry a nadhodil zajimave tema, ktere by se dalo slusne rozjet, ovsem s pribyvajicimi dily je to cim dal vetsi nuda. Tema Flashforwardu neni zadnym dile moc reseno, spis se resi porad dokola vsemozny osobni problemy hlavnich hrdinu. Je to cim dal vetsi nuda a me hodnoceni se brzo zmeni na dve hvezdicky

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Westernova klasika a hlavne kvalita. Western nemuze nabidnout moc lepsich filmu nez je tento. Ovsem kdyz jsem ho videl, tak jsem zjitil, ze western zrejme nebude muj nejoblibenejsi zanr a nebyl jsem z toho filmu u vytrzeni, abych mu dal pet hvezd.