Děsnej doják (2006)

Chvílemi vtipné, ale jinak se tento film často pohyboval na hranici neuvěřitelné trapnosti. Co na hranici, přímo spadl do propasti. A to nemluvím o nechutných scénách od začátku až do konce

Let's Dance 2 (2008)

Něco tak ukrutně přeslazeného se jen tak nevidí. Klasická pohádka. Nicméně choreografie jsou propracované a pro fanoušky tance a hlavně hip-hopového stylu skvělá podívaná. Já ovšem nemohla přenést přes srdce celkový děj.

8. míle (2002)

Jsem fanda tohoto hudebního žánru a filmů na podobné téma je spousta. 8 Mile mě oslovila. Výborný Eminem, od kterého jsem neočekávala víc, než jeho rap umění, překvapil mě i jako herec.(Možná je to tím, že je příběh přece jen tak nějak nenápadně lehce autobiografický). Téma je pro mě zkrátka velice zajímavé, už jen proto, že Eminem má nějaké to kouzlo a u jeho textů se velmi dobře bavím. Jinak dějová linie: ,,Jak kluk z okraje společnosti ke štěstí přišel"

Kill Bill 2 (2004)

Zřejmě u většiny filmů platí: Jednička je zkrátka lepší. Chybí mi tu ta akce z Kill Bill 1, v druhé části jsou pro mě zajímavé snad jen některé scény. Velice zajímavé, přesto mě ani tyto pasáže nenadchly natolik, že by mě tento film zvedl ze židle...

Interview s upírem (1994)

Skvělý příběh z upírského prostředí s úchvatnými kostýmy. Trio Cruise-Pitt-Dunst vypadá sice jako celek dobře, ale nemůžu si pomoct, neustále mám problém s Cruisem, jako herec mi zkrátka nesedí (mimo Posledního samuraje). Johnny Depp by tam seděl skutečně líp. Hvězdičky jsou především za téma, kameru a režii.

Hříšný tanec (1987)

Pravda, je to sladká pohádka jako vždy se šťastným koncem, ale za prvé je to klasika a za druhé, když se podívám na současné "pohádky", vidím v nich většinou až trapně přeslazený příběh a stupidní herecké výkony, které nemají s uměním nic společného. Dirty dancing bylo tehdy něco zcela nového, co lidé zatím neznali. A jak už to tak bývá "originál je originál" a vše, co přijde potom je jen hloupý pokus o napodobeninu a už za moc nestojí. Hříšný tanec je pro mě hodnotná kinematografická záležitost, jednak díky skvělému zpracování, perfektnímu tématu a ještě skvělejšími hereckými výkony, které snad ani není třeba nějak zdlouhavě komentovat, je to vidět na první pohled. Sexy talentovaný Patrick Swayze, který nazpíval nádhernou píseň She´s like the wind, velice zvláštní Jennifer Grey, které za její výkon odpustím i to roští na hlavě.

Vítr v kapse (1982)

Já nevim, na můj vkus až příliš jednoduchý a nudný příběh. Připadá mi, že jde jen o to, jak dostat dívku snů do postele. Ale 3 hvězdičky za duo Vaculík-Tofi už jen z nostalgie. Přece jen u těchto filmů bychom asi neměli hledat nějaký hlubší význam.

Panic je nanic (2006) odpad!

Tenhle hnus si ani nezaslouží nějaký komentář. Čeští tvůrci komedií si z nás snad dělají srandu! Trapní herci v čele se Šárkou Vaňkovou, která se svého času nacpala všude, to všechno v jednom filmu, je mi z toho nanic.

Next (2007)

Dobře provedený film, atraktivní téma, celkově vzato pěkná akční podívaná. Cage, Biel je velmi slušivá dvojice, Cageovi opakované pokusy o dobytí srdce dívky byly neskutečně kouzelné, takže se ani nemůžeme zlobit na ten pokažený konec.

Přátelé (1994) (seriál)

Neznám jediného člověka, který by neznal Friends. Nikdy jsem nepatřila mezi ty, kteří v televizi každý večer sledovali Přátele. Nedávno jsem se hodně nudila a našla doma 10 DVD s tímto seriálem... Na špatnou náladu je to ten nejlepší relax, nejvíc tomu pomohl Ross se svým výrazem blba a Chandler, jehož ksichtíky snad ani nemusím popisovat :-D