• Thriller

Rod Draka - Princezna a královna (2022) (epizoda)

A v ďalšom diely bude rovno pohreb kráľovny Alžbety? Si robia srandu? Im došli nápady, alebo im pes zožral scenár? Navyše po tomto mám pocit, že je to iba štýlová telenovela. S kvalitou hier o tróny to nemá absolútne nič spoločné.

Parfumér (2022)

Policajtka bez čuchu, "asi po korone?!“, uzatvorí slovnú dohodu s vrahom x žien len preto aby jej vrátil čuch. Ten scenár je tak tupý, že by som jeho autorovi schválil v momente a bez výhrady invalidný dôchodok.

Kriminálka Kraj - Strašiak (2022) (epizoda)

Vôbec nie také zlé ako aktuálne hodnotenie (38%). Pôsobí, solídne, v pohode dialógy aj herecké výkony. 55% Len pre porovnanie, "výnimočná Nikol" je proti tomu ako produkt aplikovanej lobotómie.

Pitbull (2021)

Technicky aj herecky zvládnuté, žiaľ scenár je šialené prekombinovaný, priam až neuveritelný a nezmyselný. Oproti predošlým Pitbullom subjektívne určite horšie.

Případy 1. oddělení - Podnájemníci (2022) (epizoda)

Zase o kus kvalitnejšie ako predošlé diely, laťku nastavili vysoko, dúfam, že si ju udržia. Výborné, vierohodné herecké výkony, dialógy a dokonalý čierny humor na záver, verím, že v tejto brandži úplne bežný. "obeť bola doma podľa susedy pečená / varená" Dokonalé.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Oproti prvému dielu bez drivu a s minimom humoru.

Kde zpívají raci (2022)

Špičkové, krásne a emotívne spracovanie. Originálny až výnimočný film. 85%

Výnimočná Nikol - Episode 1 (2022) (epizoda) odpad!

Tvorcovia ktorí majú podstatne nižšie IQ ako hlavná postava, ako to tak asi len môže dopadnúť.. Takže takto : Nikol je teda maximálne tupá jak baganec, triviálne veci nevníma, nechápe, tvári sa ako vybehaná šlapka z Krížnej. A ten predvídatelný, primitívny, jednoducho tupý scenár. Tento seriál bude tragédia... Nemusím byť Nostraldamus a ani to ďalej pozerať aby mi to bolo jasné.

Oni a Silvio 2 (2018)

Vizuálne dokonalý, dialógmi brilantný, pestrý, vtipný a miestami trhnutý, veľmi originálny film, špičkovo zahratý. Bravo.