• Thriller

Wednesday (2022) (seriál)

Detinské.. Tínedžerské.. Málo cynické, málo morbídne, málo trhnuté a málo sarkastické. Mne osobne to pripomínalo tým detským "feelingom" Harryho Pottera. Špeciálne detičky v špeciálnej škole.. Subjektívny názor nakoľko nie som evidentne cielovka.

Kontra (2021)

Dokonalé. Bravúrna rétorika, téma, ktorá otvára argumenty, myslenie a nekonečnú diskusiu. Intelektuálne, sympatické a miestami vtipné, dokonalo zahrané. Nastavuje zrkadlo charakteru, dobe a možným cieľom. Jediný nonsens je to nízke hodnotenie. Nízke nie je urážkou pre film, ale pre samotného hodnotiaceho.

Benedetta (2021)

Určite pozitívne hodnotím lízanie, pekné prsia a masturbáciu. Tým, že sa tieto prvky objavili práve u sexy mníšiek určite nasralo nejedného kresťanského šamana, žiaľ kňazi si dnes tiež na svoje neprišli. Ani jedno dieťa široko, ďaleko... Tým, že tento kontroverzný film určite kvalitne nasiera 90% kresťanského publika dávam o hviezdu viac. Ale objektívne? Je to sračka.

Poker Face (2022)

Kvalitný úvod spolu s atraktívnym vizuálom, luxusným prostredím a neočakávanou zápletkou pri hernom stole dal pocit, že pôjde o skvelý večer, aspoň pre diváka, nasledoval ale rýchly zvrat, ktorý presunul dej do rýchleho konca. Žiaľ, z môjho pohľadu premárnený potenciál a nepomohol to veľmi vylepšiť ani záverečný sentiment. 60%

Promlčeno (2022)

Nudný scenár, totálne nudné keci, nudne podávaný príbeh. Horšie tento námet snáď ani natočiť nešiel. 25%

Nebezpečná lekce (2022)

Slabučné a naivné. To už aj diel "pána profesora" pôsobí solidnejšie. Žiaľ a to poľskú kinematografiu mám v obľube. 35%

Prezidentka (2022)

Čert to vem.. Bolo to príliš jednoduché, ale rozprávkovo príjemné a sympatické. Film vyžaruje toľko pozitívnej energie, že som úplne prestal vnímať tú naivitu. Jednoducho jednoduchá rozprávka.. 65%

Ztracená kulka 2 (2022)

Akčná, jednoduchá zábava kde si treba zrejme určite odmyslieť scenár. Inak dostatočne plní účel. 60%

Škola dobra a zla (2022)

Odhliadnuc od prevedenia tak skutočne je cítiť kvalitný scenár, ale realita dopadla tak, že potenciál neprežil. Skutočná škoda pretože evidentne herci a rozpočet boli k dispozícii v dostatočnom rozsahu...

Případy 1. oddělení - Řetízek (2022) (epizoda)

Dokonalé. Tretia séria je určite najlepšia. Lepšie dialógy, scény, autenticita. Top krimi seriál. Neporovnateľné s usa fastfood shitom.