• Thriller

Špinavý trik (2013)

Nudná, ukecaná, retro mater, ktorá trpí migrénami a apatiou k divákovi. Dlho som nevidel niečo tak nudné, zároveň na nervy idúce, nezaujímavé "divadlo" na tému "NIČ VO FILME". Žánrom by sa to dalo porovnať k filmu Biznis (2005) avšak ten má na vrch všetky tromfy ;) Toto je však pózerská trapárna.

Stalingrad (2013) odpad!

Veľmi zle a zavádzajúco skreslený film a navyše veľmi chabo spracovaný. Opäť učesaná rozprávka pre detičky. 0%

Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Tento film je jedna príšerná, zbytočná tragédia. Dementné, nezmyselné divadlo.

Divoký Stomp (2007) odpad!

Hej tanečný film. Už som si zvykol, že sú hlúpe a ide iba o tanec, ale tento nedisponuje ani tým tancom. Tie "tanečné" pohyby sú niečo medzi folklórom a roztlieskavačkou Slovanu. U nás máme o mnoho väčšie talenty ako tých pózerov vo filme. Navyše tie tupé keci aj dej... 0%

Hra na hraně (2013)

Napúdrovaná, pózerská nuda dejovo o ničom. A za tú nezmyselnú matematiku v poker štýle by som dal Justinovi jednu za ucho, pretože počty mu fakt nejdú. Navyše "neverím", že tento snímok má na starosti režisér filmu obhájca (skvelého filmu).

Prázdniny pana Beana (2007) odpad!

Z pána Debila pokus urobiť ešte niečo viac, vydarilo sa. Šialené dementné a trápne.

Rivalové (2013)

Pán film. Pre mňa výborný film o športe, rivalite, sršiaci empatiu v maximálnej hranici, na plný výkon. Akurát mi veľmi vadila absencia závodov, pár momentov a následne vyhlásenie víťaza..? chyba! 80%

Mrazík (1964)

Jedna z najnesympatickejších a najnezmyselnejších rozprávok aké som kedy videl. Takej pyšnej princeznej nesiaha ani po päty. Tak isto pre českú kinematografiu nieje táto rozprávka o dementných postavách a dialógoch žiadna konkurencia. Nepoznám viac nadhodnotenú hlúposť akou je táto "sovietská" maškaráda.