• Thriller

Enragés (2015)

Akčná, atmosférická bomba. Veľmi kvalitné scény, napätie, herecké obsadenie. Príbeh plný zvratov a hlavne záver je skutočne delikátny. 75%

Dívka v mlze (2017)

Nulové napätie, bezzubé vyšetrovanie a na koniec pár zvratov, ktoré mali zrejme vytiahnuť celý príbeh niekam do výšin.. Žiaľ nekonalo sa, chýbali súvislosti. 45%

Karavan smrti (2018) odpad!

Karavan smrti.. Človek by čakal možno dáky "dobrodružný", vražedný výlet a ono je to skôr "hororový" decepticon-van s trápnymi, úbohými scénami a rovnako kvalitnými hercami. Bu bu bu zlý karavan so zlými duchmi.. Sám štartuje, na kľúč neštrartuje, sám zrychluje, vodu mení na krv. Bola to skôr nepodarená paródia. 0%

Vojenská pilotka (2020)

Nechcem kategorizovať, ale filmy z Inde majú svoje vlastné, originálne čaro. Film pôsobí nadmieru sympaticky a harmonicky. Veľmi príjemný, dobrodružný príbeh s občasne vtipnými situáciami. Pozitívne tiež hodnotím atmosféru a spracovanie. Príjemná zmena oproti ostatnej svetovej produkcii, aj keď naivita príbehu je značná, avšak vyvažuje ju svojský optimizmus.

Kletba (2020)

Prekvapil, štýlová, atmosférická voodoo žánrovka. 70%

Nikdy neodvracej zrak (2018)

Dal by som aj 5, žiaľ druhá polovica mdlá, zbytočná až na pár úžasných scén. Dávno som nebol tak sklamaný z premárneného potenciálu filmu. Ale i tak výnimočný film, umelecké dielo. Veľmi ťažko hodnotiť objektívne subjektívne....

24 hodin života (2017)

Prekvapil, adrenalínová nálož, atmosféra, akcia, nápad.

Pavouci z vesmíru (2010)

Vyspelá civilizácia z vesmíru "zbiera" ľudské mozgy, to už viac hlúpy námet asi nešiel vymyslieť, tupé ľudské mozgy, to akože vážne???

Kdo je další? (2018) odpad!

Totálny odpad. Nesúvisiace amatérske videá pozliepané v rade za sebou. Toto nebol ani film. Keď budem chcieť vidieť mix na dáku tému pustím si YouTube a urobím určite rozumnejšie rozhodnutie.

U Zlaté rukavice (2019)

Dokonalo úchylné, dokonalo nechutné, dokonalo zaujímavé a originálne. Ďakujem že mi tento výnimočný, reálny skvost na ktorý som pozeral s otvorenou hubou ukázal nový obraz hnusu ako ešte žiaden iný pred ním. Odpudivosť, nesympatia a nechutnosť filmu vo mne zanechali silné psychické stigmy, príznaky sa objavili v podstate okamžite, nechuť na pohlavný styk, alkohol, krčmu, spolupičov, spolupičky a útulné podkrovia. Tento film je niečo extra, skvelý, brutálny hnus. Obraz vraha je nechutný ako jeho činy samotné. Dokonalá štýlovica. 80%