• Thriller

Wonder Woman 1984 (2020)

Najhorší DC. Naivné, trápne, dementné dialógy, nezmyselné scény, dementný scenár a mega nuda.

Rose Island (2020)

Naivita, alebo nekonečný optimizmus? V prípade úspechu sa už o naivite nehovorí. Tak si nenechajte niečím vopred určeným pokaziť svoje sny. Veľmi optimisticky a pozitívne ladený snímok. 80%

Casino.sk (2019)

Premárnený potenciál. Skvelá kamera, väčšinou kvalitné herecké výkony, scény, zápletka, ale žiaľ príbeh bez rozuzlenia. A casino vnímam v tomto filme ako už úplnú zbytočnosť. Nedávalo to zmysel, nesúviselo s dejom. Obrovská škoda. Mohlo totiž ísť o jeden z top slovenských filmov za posledné roky.

Divize (2020)

Brutálna Brazília, brutálna atmosféra, špina, vraždy a korupcia. Tak toto som nečakal, teda nie, že by toto nebolo v Brazílii, ale nečakal som taký hnusne kvalitný film. Určite si zaslúži lepšie hodnotenie ako 59%

Bestie (2020)

38%? Ste sa pojašili? Klišoidný príbeh, ale seriozne prevedenie, žiadny nesmrteľný Žan Klod Fan Krám. Seriózne atmosferické a akčné. 70%

Smrtící posedlost (2019)

Obstojné herecké výkoný, komická atmosféra. Bavilo ma to, zabávalo aby som bol presnejší. Celkom fajn víkendová návšteva rodičov. 45 %

Enragés (2015)

Akčná, atmosférická bomba. Veľmi kvalitné scény, napätie, herecké obsadenie. Príbeh plný zvratov a hlavne záver je skutočne delikátny. 75%

Dívka v mlze (2017)

Nulové napätie, bezzubé vyšetrovanie a na koniec pár zvratov, ktoré mali zrejme vytiahnuť celý príbeh niekam do výšin.. Žiaľ nekonalo sa, chýbali súvislosti. 45%