• Thriller

Jedna noc (2016) (seriál)

Jedna noc.. Jedna vražda, jeden podozrivý, jedno väzenie, jedno veľmi nezaujímavé vyšetrovanie a na koniec jeden ľahký zvrat a jeden fádny koniec.

Cizinec (2020) (seriál) odpad!

Trápna, nudná úbohosť. Tupé postavy, tupé obsadenie, tupé scény, tupé, naivné dialógy, šialene, dementný scenár. Celé zle od základu.

Bez poskvrny (2015) (seriál)

Ako Rozamulde Pitčerová po turecky, ani by mi nenapadlo, že ide o nórsky seriál.

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Prvá séria občiansko právneho súdu je dejovo výhradne o súdnych sporoch, neponúka nám pohľad mimo súdnu sieň, okrem strohého pohľadu do súkromného života sudcu, ktorý odkrýva skôr nudný život bez akýchkoľvek zaujímavostí. Pozitívne však hodnotím nápadité podanie súdnych sporov z bežného života osudov ľudí s dokonale hodnotiacou mysľou Adama Klosa, hlavne počas reprodukcie vnútorného hlasu. Druhá séria trestného súdu nám interpretuje aj samotné zobrazenie trestných činov pred súdnym konaním, dej je teda komplexnejším, rozmanitejším a pútavo zaujímavejším. Z môjho pohľadu veľmi originálny seriál s kvalitným spracovaním.

Torrente 4: Smrtící krize (2011) odpad!

Paródia? Komédia? Jedine stupidita. Maximálna dementná, vygrcaná vtákovina. To nie je ani prízemný humor, ale je čistá primitívna nezmyselná hnojarina. JRD Odpadovo.

Greyhound (2020)

Film bez príbehu, so strohým dejom. To by sa u filmov ktoré čerpajú z dejín 2.sv. vojny stávať nemalo. Dialógy by omrzeli aj cvičenú opicu: Kontakt, fajjjrr, jes ssrr, no ssrr, turpedo, šip left, šip vrajt, hu ded, hu left, hir Honimir Dikins Dik srrr. Jedna hviezda za kvalitný vizuál srrr.

Oběť bouři (2020)

Premárnený potenciál. Naivita v poslednom diely kvitne. SPOILER: Hlavná vyšetrovateľka má pomer s vrahom. Klišé? Nelogické? Romantické? Alebo iba maximálne stupidné? Škoda. Prvý diel bol skvelý. Každopádne zostáva tematicky zaujímavým.

El cadáver de Anna Fritz (2015)

Šokujúce, zvrátené, originálne, napínavé a úžasne zahraté, no pri tom taký jednoduchý snímok.. 70%