• Thriller

Tušení (2020)

Na prvý pohľad teoreticky funkčný námet, ale z praktického hľadiska klišoidná nefunkčná nuda, zdôvodnil by som to hlavne absenciou akejkoľvek atmosféry. Každopádne film neurazí. 55%

Já, Simon (2018) odpad!

Tak to je mega.. Dnes som sa preorientoval z dvanásteho pohlavia na štrnáste, takže nestarajte sa do mojich psích ceckov a mužskej vagíny, je to môj prejav rozmanitosti, mojich pohlaví. Film je presladený, umelý, násilný, trápny gýč a to aj bez ohľadu, že sa jedná o gay love story.

Příliš osobní známost (2020)

Z počiatku skvelá, príjemná komédia s prvkami romantického filmu, v tomto prípade ide však v druhej polovici filmu hlavne o veľmi kvalitnú sýtu drámu. Atmosférický, reálny, emotívny film s výbornými hereckými výkonmi, humorom a dokonalým citlivým dramatickým príbehom. Tento film ma veľmi prekvapil. 75%

Rytmická sekce (2020)

Konečne akčný thriller, ktorý je skutočne plnohodnotný a navyše nepôsobí trápne ako iné feministické, ultratrápne story typu Atomic Blonde, Anna, alebo Red Sparrow. Funkčný femmovie, ktorý má hlavu aj pätu a ženská zároveň nemusí mať silu a schopnosti McGregora. Blake Lively konečne podala herecký výkon, ktorý ju posunul z úrovne sweet fresh sexy pussy na pomstichtivú, cieľavedomú, ugly mrchu. 75%

Druhá šance (2014)

Dokonalá atmosféra, silné emócie, originálny príbeh, špičkové spracovanie.

Nesmrtelný (2019)

Každý diel Gomory bol preciznejší a sýtejší a to všetkým filmovým korením, každopádne stojí za to tento film vidieť a možno hlavne pre fanúšikom Gomory, film totiž dopĺňa príbeh najpodstatnejšej postavy a to od začiatku. Pomalšie tempo ako sme boli zvyknutí, no atmosféra je v niektorých momentoch jednoducho skvelá. 65%

Záhadná bouře (2018)

Nezmyselná predloha, aspoň teoreticky určite, ale prakticky dokonalé sfilmovanie. Úžasná atmosféra, tajomno, nápad, myšlienka a tri dokonalé príbehy možnej reality. Výnimočný film.

Hráči (1998)

Pózerina, nuda, keci, kluci, esá, piky, žetóny, all in, fold.. Bez poriadnej hry, bez poriadneho príbehu. Veľmi slabý a veľmi nadhodnotený film. 20%

Chata (2019) odpad!

Zdĺhavá, nudná kravina so snehom, prievanom, "tajomným" pobožným obrazom a tupými kecami. Nepozeratelné, ten film nemá absolútne nič k videniu. 0%

Vyproštění (2020)

Skvelá akcia, skvelý vizuál, ale príbehové klišé, navyše som mal pocit ako keby pozerám ďalší z nových brakov so Seagalom. Ako oddychovka fajn, no dnes od filmu s týmto rozpočtom čakám viac. 55%