• Thriller

Gagarin: První ve vesmíru (2013)

Ufff to snáď nie, Mrazík vo vesmíre. Film vymaľovaný ako rozprávka, tá prehnaná ruská saturácia sa nedala stráviť. Dialogy ako by matička Rus potratila a tá neustále nekonečná hudba hrajúca v tónine "hrdina", hrdinstvo, CCCP. Od začiatku až po koniec ma mučila táto šialene oddaná socialistická suka. Pardón, ale toto nebol film, bolo to divadlo na tému úsmev a hymna, navyše herecké výkony nevýrazné až príšerné. Na mojej radosti z filmu nepridal ani ten minutový záber "vesmíru".Životopisne chabé, dokonca na wikipedii nájdeme viac deju ako vo filme. Tento film neponúka absolútne nič.

Thor: Temný svět (2013)

Krásny, dokonalý vizuál dáko neladí s miestami naivným a trápnymi dejom. Ak by som mal do 12 rokov verím, že dám 5 hviezd. 60%

Král z ostrova Bastøy (2010)

Mrazivo dokonalý príbeh, úžasné herecké výkony. Vyžarujúce emócie pohltia diváka do úžasného filmového zážitku.

Sezóna zabíjení (2013)

Neuveriteľná výmena ako v tenise, raz jeden, raz druhý. Žiaľ omáčka okolo už ide hore krkom kvôli nedochuteniu, chýbajúcim ingredienciám a "šéfkuchárovému" postupu. Výsledkom je pokrm, ktorý máte chuť vrátiť bez zaplatenia a o tomto "zážitku" napísať sťažnosť. 30%

Poslední kat (2005)

O čom ten film bol? Aha, áno o mužovi a jeho ocase, pardón, povraze. Emočne ma tento snímok obišiel a utiekol ďalej ako nádej na život obesených po obesení. Film neponúka absolútne nič aj keď je možné, že nemá čo. Dejovo plytké, nudné, citovo nulové, jediný pocit ktorý film dôveryhodne ponúka je pocit lana na vlastnom krku diváka. Aby som to uzavrel, veľmi kvalitne zdokumentovaná nuda. 45%

Angelika a král (1966) odpad!

Angelika tzv. retro spoločníčka. Hlúpe reči sa snažia dodať tejto ľahkej deve štipku romantického nádychu, no dych berú iba starým devám za TV, ktoré túžia zažiť ešte dáku tú zakázanú lásku v ich rozkrokoch. Angelika so srdcom veľkým ako má svetelný pútač srdcového tvaru na nie jednom dome ľahkých mravov. Ide iba o erotický film, ktorý je žiaľ lakomý na nahé detaily. Historicky-nulový, romanticky-komický, dejom-nezaujimavý, charakterom-predajný, dialógmi-nereálny. Film ponúka jeden veľký, mokrý blud. 0%

Machete zabíjí (2013) odpad!

Pripomenulo mi to všetkú USA trápnosť nazbieranú do jedného snímku. Dementné dialogy, dementné scény, ktoré sa tvária, že také majú byť, mňa nezaujíma tento zámer, pretože je to každopádne odpad z každého uhlu.

Zmizení (2013)

Úžasný snímok, plný napätia, emócií, skvelých výkonov a hlavne záhad a neočakávaných zvratov. Na podobnú tému je ďalších filmov nespočet, aj napriek tomu je originálny. 90%

Na cestě (2012)

Film neponúka nič zmysluplné, neponúka ani zábavu, originalitu ani nič kvôli čomu by sa ho oplatilo pozerať. Disponuje extra dávkou nudy ktorú nezabije ani nahota či keci o ničom. Hlavné postavy hrajú rebeliu v sexuálnom spolužití to však je jediným korením filmu, ktoré v našom časopriestore už vôbec nepôsobí štiplavo. 20%