• Thriller

Velký Gatsby (2013)

Miestami čarovný snímok, avšak snaží sa byť zaujímavý a to mu po 20minútach bez peny vyprchá. Skvelé herecké výkony žiaľ pre moju spokojnosť vôbec nestačili. Za ten výber hudby do tohto filmu by si zaslúžil "niekto" facku.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Pomerne dobre natočený film, ktorý dopĺňa skvelá hudba. Všetko by bolo o mnoho lepšie ak by hlavnou hrdinkou nebola pornstar ktorá jediné čo vie je strčiť celý kok.. do huby. Celý príbeh je potom o tomto ume, takže nuda.

Kolonie (2013)

95 minút nezáživnej nudy, neoriginality, delenej stravy, zombie mäsožravcov verzus hrdinných bylinožravcov.

Muži v naději (2011)

Pre mňa najkrajšia čierna komédia. Životný príbeh, reálne humorný, reálne smutný. Veľa ľuďom sa bude možno zdať absurdný, pravda je však taká, že film zobrazuje veľakrát skutočnosť ktorú si nikto nechce pripustiť.

Jen Bůh odpouští (2013)

Príšerné tempo, pár tupých pohľadov, ktoré vôbec nevystihujú prirodzené reakcie k danej skutočnosti deju. Film sa snaží tváriť na niečo viac čím je. Max 25%

Očista (2013)

Veľmi obstojný snímok. Nešetril USA ideou, zvratmi a tiež určite živočíšnym zlom aké sa ukrýva vo veľa ľuďoch, krotí ho však iba zákon.

Slova (2012)

Zmiešané pocity, prelína sa romantický a silný príbeh z minulosti so stereotypnou nudou v 21. storočí. Film mal veľký potencionál, ktorý ostal podľa mňa nevyužitý naplno. 60%

Pád Bílého domu (2013)

Och to americké klišé, USA ódy na hrdinstvo, nezabudnutelný Rambo štýl. Otras. Mám rád filmy aj bez hlbšej myšlienky, tu, ale vyzerá, že niekto onanuje na USA čoraz viac. Pozíciu USA ako nevinného baránka neznesiem, navyše všetky frázy a dej je extrémne otrepaný, film neponúka nič nové, pracuje výhradne so starou zmesou z výpredaju, ktorá je nekvalitná a navyše už po záruke. Teraz prejedený z týchto "hotdogových" shitov, KFC škatúľ plných grilovaných čínskych kuracích krídielok, ktoré sa v útrobách tunelov stretli s hotdogom nasunutým v "superrožku" postupujúc od pána Žalúdka až po slečnu Toaletu idúc strastiplným tunelom rekta, smerujúc do vodopádu ich osudov. Vytiahnime biele mäkké papiere a zotrime posledné zvyšky z ich dojemnej a kľukatej cesty.

G.I. Joe 2: Odveta (2013) odpad!

Ale, že úplný odpad. Mám rád aj plytkú zábavu, ale toto je USA shit plný demencie a exkrementov akých už USA vyprodukovalo plnú žumpu.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Viem ide o nezmyselnú zábavu, žiaľ nereálnosť každou časťou ešte viac rastie, šiesta časť prekonala hranicu "pozeratelnosti". Možno fajn zábavka pre detičky. Trápne pózy, dialógy, nereálne akcie popierajúce fyziku, nezmyselný dej.