• Thriller

Frajeři ve Vegas (2013)

Plno kecov, no minimum z nich vtipných. Film síce pôsobí príjemne, ale to je iba prvý dojem, ktorý ľavou zadnou prebije práve ten, ktorý si nechá hovoriť nuda! Po dopozeraní na mňa zaútočila reuma a strach z trápností. Ako alternatívu s väčšou empatiou a silnejším zážitkom by som navrhol Stand up guys ;)

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Skutočne veľmi príjemný, sympatický snímok, prijal by som viac prírody a ešte viac zážitkov. Púť za dobrodružstvom netrvala dlho a opäť sme späť. Žiaľ. Film zostal verný negatívu a kolegyni. Prial by som si vyšší zmysel a viac dobrodružstva pretože o tom ten LIFE je :) 70%

Austrálie (2008)

"Čert to vem.." Mne sa extra páčila. Skvelo zvládnutá, vtipná... Rozmanitý, dobrodružný príbeh, groteska a humorné dialógy s krásnym, prifarbeným vizuálom. 80%

Rocky (1976)

Mohol to byť o mnoho lepší film ak by obsahoval lepší box, to divadlo bolo horšie ako príšerné.

Plán útěku (2013)

Film nasilu, jeden keby takto tlačil tak sa aj pos.re. No mne sa to nestane ani z dvoch filmových hviezd. Nereálne, príbehovo neúplné, prvoplánové, nevadilo by mi ak by mi tento film unikol. Tri hviezdy by znamenali dobrý film, jedna pozeratelný, tento je však presne medzi.

Vše je ztraceno (2013)

Trailer veľa neponúkal, film veľa nedal. Niesom sklamaný, ani milo prekvapený.

Špinavý trik (2013)

Nudná, ukecaná, retro mater, ktorá trpí migrénami a apatiou k divákovi. Dlho som nevidel niečo tak nudné, zároveň na nervy idúce, nezaujímavé "divadlo" na tému "NIČ VO FILME". Žánrom by sa to dalo porovnať k filmu Biznis (2005) avšak ten má na vrch všetky tromfy ;) Toto je však pózerská trapárna.

Stalingrad (2013) odpad!

Veľmi zle a zavádzajúco skreslený film a navyše veľmi chabo spracovaný. Opäť učesaná rozprávka pre detičky. 0%

Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Tento film je jedna príšerná, zbytočná tragédia. Dementné, nezmyselné divadlo.