Džuon 2 (2000)

Divný... to je to slovo co to u mě vystihuje. O dva roky novější pokračování je o 300% záživnější, tady akorát koukáme pár minut na vyděšený xichty a dlouhý záběry o ničem, který atmosféře zrovna nepřidaj.

Plán útěku 2 (2018)

První půlhodinka je docela ok, ale to, v co se to pak zvrhne, to mi nestojí ani za komentář...

Black Panther (2018)

Pravidlo číslo jedna: nikdy nečum na film o postavě, kterou od počátku nesnášíš. Zase jsem to jednou porušil - za to může doba filmovýho sucha. Jedinej klad je Andy Serkis. Jinak je to absolutně zbytečnej film, vzniklej pouze za jedním účelem - aby i černoušci měli svojí nenaplnitelnou pohádku.

Noční hra (2018) odpad!

Zase jsem jednou viděl něco jinýho než 99% ostatních. Co to jako mělo bejt? Takovou dvojku hovad v hlavní roli jsem ještě neviděl. Nebylo to ani k smíchu, ani napínavý, prostě nic. Jo vlastně zasmál jsem se jednou v titulcích (3 za cenu 1). A taky s úlevou, že už je konec. Takovou trapárnu bych si nejradši vymazal z hlavy.

Tiché místo (2018)

Atmosféricky je to paráda, ale to je tak bohužel všechno. Normálně nelogičnosti u hororů fakt neřešim, ale tady je na tý největší vystavěná celá zápletka a to já prostě nezkousnu. A chtěl bych někdy potkat lidi, který 450 dnů nezakašlou...

Přání smrti (2018)

Jojo, tohle mají mazlíčkové rádi. Nasupenej Wilda, to se mi prostě musí líbit. A líbilo.

Milda (2017)

Jedno je jistý - podruhý už se na to nebudu nikdy dívat. Režisér totiž velmi dobře vystavil dokument tak, že na konci už vážně máte chuť skočit do televize / monitoru a roztrhat Mildu na atomy.

Pásky z Nagana (2018)

I kdybych si minimálně jednou ročně nepouštěl hodně fousatej dokument z ČT1 o tom největším, čeho naše země za posledních 30 let dosáhla (což dělám, protože na 22.2.1998 se prostě nezapomíná), tak tohle aspiruje na nejlepší dokument natočenej od roku 89. Palec nahoru Fleurymu a Crawfordovi za to, že měli koule na tu bolest zavzpomínat. O dokonalosti hovoří i to, že ten den ráno, jak se to objevilo na Olympic channelu, tak jsem poprvé přišel do práce pozdě :-)

Poslední bohatýr (2017)

Kostěj je k*rva king! Ruský pohádky jsem měl v dětství hodně rád a i když Vasilisu jsem si tenkrát představoval o hodně krásnější, než byla tady, tak ten feeling se mi vrátil.Sprintující chaloupka, basující Ivan, to jsem se válel smíchy. Vlastně jediný, co mi kazilo dojem, byla očividná snaha Disney zapasovat do děje trochi těch imperialistických prvků - povedl se pouze jeden a to Ivanův pěvecký a taneční výkon v jeskyni. Ale já se u toho výborně pobavil a to jsem od toho nic moc nečekal.

Časové pásmo bylo změněno