The Gravedancers (2006)

Začátek těžká nuda, v polovině taky těžká nuda, až skoro konec má trošku úroveň. Ten lítající ksicht na úplnym konci, to byl teda trapas. Ale ta část v domě byla docela ok. 20 minut jakž takž vs hodina a čtvrt nudy, to u mě na víc než slabý 2* není.

Zabiják & bodyguard (2017)

Nebejt Samuela, tak je to o dost horší. Ale ten je tu (jako ostatně skoro vždycky) naprosto boží. Bohužel tu není nic navíc, je to relativně poctivej buddy movie, ale čekal jsem větší utržení se ze řetězu. Škoda, mělo to na víc.

Oko v oblacích (2015)

Jelikož podobné "schvalovací" procesy probíhají i u nás v práci, tak jsem plně chápal frustraci jak Helen tak Alana. Já bych to teda s tím rozhodováním měl mnohem jednodušší. Ale není moc filmů, který by mě nutily div ne skákat po gauči a vykřikovat "kruci vypusťte to už!" Asi proto bych se jako horká palice neměl nikdy hlásit do armády :-)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Jak kdyby Marvel poslední dobou první díly trošku odflák (co kdyby se to nechytlo), ale pokračování je pak mnohem lepší. To platí i tady. V podstatě mi vadilo jen to, jak se ve filmu brutálně střídaly nálady. Ale Pacman, Groot (hlavně v mezititulkovce jako puberťák), Zune a hlavně božský pobřežní Hasselhoff mě dokázali rozchechtat jako už dlouho ne.

Wonder Woman (2017)

Tohle by neobstálo ani jako parodie. Neskutečně dlouhá nuda plná pořád těch stejnejch debilních scén. Nikdo prostě nemá koule na to, aby film natočil trochu jinak. Jediný pozitivum je Chris Pine, kterej se snaží seč může, ale tohle prostě nemůže vytáhnout ani do podprůměru. Lidstvo si fakt nezaslouží, aby je Wonderwoman otravovala ještě minimálně jednou... (a příště už se fakt nedám ukecat abych koukal na něco, co jsem od začátku nechtěl vidět. Tenhle dojem u mě funguje dost spolehlivě a tady opět nezklamal)

Kruhy (2017)

Nic víc než trapnej oslí most pro dalších x pokračování. To se na to ještě vážně někdo bude dívat? Na druhou stranu tam nějaká snaha o oživení byla, ale tam to zhruba tak končilo. Úplně zbytečnej film.

Život (2017)

Teda potěš koště, jestli jsou takový pometla na ISS. No zatím na nás ještě nezbuchla, takže asi ne. Je to typický neurazí nenadchne, dochází k postupný redukci osazenstva a chobotnička je docela dobrá. Ale jen do chvíle, než se přiblíží konec. Ten jsem fakt nečekal (nemám potřebu tady exhibovat, že jsem věděl, jak to dopadne ještě před začátkem filmu, jak je tu dobrým zvykem) a po dlouhý době se blaženě culil, jak jsem se nechal napálit.

T2 Trainspotting (2017)

Říkám to nerad, ale nějak to na mě nezafungovalo a to jsem se fakt snažil. Danny je sice pan režisér, ale s lítostí v klávesnici musím přiznat, že jsem se chvílemi skoro nudil. Hvězdou byl pro mě pochopitelně Franco, z kterýho udělal kriminál ještě většího psychopata, Spud taky perfektní, SickBoy rezignoval úplně na všechno. Ale Mark jakoby se sem přimotal omylem. Je tu hodně zapamatovatelnejch scén, ale zároveň spousta prázdnejch. Ani soundtrack mi až na výjimky příliš nesed, na nostalgickou notu paradoxně mnohem víc zabrnká Slow Slippy, než to, co se děje na plátně. Celkově to na mě působilo asi tak, jako že jsem si šel pro šleh heráku, ale dostal jsem opiový čípky.

John Wick 2 (2017)

Celkově slabší než jednička, body tomu hodně přidává super kamera a tentokrát pořádnej konec. Ale jinak jsem oproti většině zde opět mimo. Aspoň je jasný, kam zmizeli stormtroopeři, protože takhle blbě nabíhající (a samozřejmě střílející) maso do mlejnku prostě nemůže bejt nikdo jinej.