cooper7

Petra Holubářová

okres Chrudim

2 body

• 24.8.2014  22:48

Oni jsou sladcí. Mladí, krásní.. Beru to jako odpočinkový film u kterého nemusíš zapojit ani na okamžik mozek, což někdy nezaškodí. ★★ dávám za ten okamžik, kdy jsem se zasnila a v duchu si řekla jak by bylo fajn zažít Nekonečnou lásku.

• 13.5.2014  17:09

HOROR????!!!!!! Ani z daleka... Jinak docela zajímavá myšlenka. Ale na víc jak 3* to opravdu nevidím..:-//

• 29.3.2013  08:41
    Helena (TV seriál) (2012)

Zrovna koukám na Roseanne. Do teď jsem nevěděla, že to je slovo od slova předělávka tohoto celkem fajn amerického sitcomu. Tím pádem u mě Nova klesla zase o stupínek níž, díky tomu, že není ani schopná vymyslet svůj vlastní sitcom. O tom, že herci jsou vážně špatný se ani zmiňovat nebudu.

• 10.11.2012  19:23
    Total Recall (2012)

To je špatný!! Jediný co zůstalo jsou jména hlavních hrdinů. V porovnání s originálem to je "sračka". Lituju těch dvou hodin svého života, které mi už nikdo nevrátí. U mě slabé 2* a nevytrhla to ani tady tolik opěvovaná Kate Beckinsale.

• 24.9.2012  15:07
    Prezidentské volby (TV film) (2012)

Výborné politické drama s výbornou Julianne Moore. Jen škoda, že je to pouze TV film.:(

• 23.5.2012  00:48

Žádné velké umění od toho nečekejte.. Rozhodně bych tento film nenazvala "napínavým thrillerem".. Nic méně mě to celkem bavilo..Herci si to asi užili, ale o nějakých extra hereckých výkonech se tady taky mluvit nedá.. Ale na to já z vysoka kácím a klidně si to pustím 27.5. znovu..:D Pro mě 55%

• 20.5.2012  00:31

Na tehle film jsem se těšila a když nad tím tak přemýšlím, tak ani nevim proč, vždyť už i trailer byl nudný!! Mám ráda Ryana i Michelle, ale tohle prostě nevyšlo. Obě postavy byli nesympatický už od začátku, pro někoho možná zajímavý příběh.. u mě oprus na entou!! Co jinýho k tomu dodat?? Snad jen jeden dotaz??!! Kurňa jaktože ta chujovina má tak vysoký hodnocení??!!

• 2.4.2012  17:59
    Válka Bohů (2011)

Pro mě bohužel velké zklamání. Pokud to tady někdo srovnává s "300", tak ani náhodou!!

• 24.2.2012  12:30

Jedním slovem zklamání. Hugh Jackman nebyl špatný, ale role otce?? Myslím, že v tomto případě opravdu ne! Ani ten robot s přitroublím výrazem mi nepřirostl k srdci. 2* dávám za svého 11letého syna, kterýmu se to líbilo.

• 23.2.2012  23:30

Jestli čekáte nějakou romantiku, tak na to zapomeňte! Tady jde jen o sex sex a sex.. Zajímavý příběh a vcelku dobré herecké výkony..Slabší 3***

• 30.1.2012  10:53
    Constantine (2005)

Po dlouhý době jsem si pustila tehle film a názor jsem na něj nezměnila.. Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Všichni herci jsou dobří, ale nejlepší Tilda Swinton jako bezpohlavní, zahořklý archanděl Gabriel.

• 3.1.2012  09:03

Pro mě jednoznačně lepší než Hlavně nezávazně. Justin a Mila vynikající. Parádní oddechovka, nezbývá než vřele doporučit. ****

• 16.10.2011  11:25
    Dorian Gray (2009)

Colin Firth - skvělej. Jinak se mi tohle porno-pojetí Doriana Graye fakt moc nelíbilo.

• 5.10.2011  21:55
    Arthur (2011)

Výborná Helen Mirren.. Jinak jako oddechovka to není úplně nejhorší, ale nic víc si od toho fakt neslibujte.

• 5.10.2011  21:25

Ach joo, tak nevim jestli mám být ráda, že jsem celý ten film přetrpěla, nebo jestli mám být naštvaná, že jsem přišla o dvě hodiny svýho života. Důkaz toho, že skvělé herecké obsazení ne vždy zaručuje skvělí film. Pro mě slabé 2*..

• 26.9.2011  12:24

No, když pominu to co tu každý zmiňuje a to je zásoba vzduchu a signál mobilního telefonu, tak mi z toho vychází lepší průměr. Ryan Reynolds je vážně dobrý herec o tom už mě přesvědčil víckrát a v tomhle filmu mi to jen potvrdil. Pravdou je, že to trošku postrádá logiku, ale na to kašlete a užijte si tehhle film od začátku až do konce, protože víckrát už ho asi nebudete chtít vidět, ne proto, že byl byl špatný, ale patří do kategorie filmů "jednou a dost".. Mimochodem konec filmu je sice předvídatelný, ale dobrý a jsem fakt ráda, že to nedopadlo typickým americkým happyendem. "Odpočívej v pokoji, Paule Conroyi!"

• 2.9.2011  18:04
    Cizinec (2010)

Johnny co jsi mi to udělal???!!! Od svých dvanácti let tě miluju a hltám každý tvůj film, neříkám, že vždycky to byl šlágr, ale tohle.... hrůza!! Udělej pro mě něco a už nikdy netoč žádný film s Angelinou, vy dva spolu ve filmu??? Už nikdy! Ty dvě hvězdičky jsou tak nějak ze soucitu a proto, že ačkoliv Angie nějak zvlášť nemusím, tak tady byla mimořádně sexy.. Shrnula bych to... nuda, nuda, nuda... Pro mě 2* (ale hoooodně slabé)..

• 22.7.2011  17:26

Jediné co se mi na tomhle filmu líbilo byl ten bazén, ten byl fakt luxusní.. Ale jinak hodina a půl neskutečný nudy..:(

• 6.6.2011  20:14
    Silent Hill (2006)

Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru jaký jsem viděla. Ta atmosféra nemá chybu. A Pyramidhead?? No nechtěla bych ho potkat!:)

• 6.6.2011  20:04
    Karate Kid (2010)

Pro mě to byla opravdu ztráta času. Ten film je i s "mladým" Smithem oprus od začátku až do konce.

• 6.6.2011  20:00

Krásný příběh, krásná hudba, krásný zvířátka. Nemůžu si pomoct, ale já tyhle pohádky prostě miluju. Dětem se to líbí, i když to u nás běží minimálně 3x týdně, tak mi to vůbec nevadí a aspoň jednou si i s dětma sednu a sleduju to až do konce. A klidně se přiznám, že u smutných scén jsem párkrát i tu slzičku zatlačila. Prostě to má svoje kouzlo a myslím, že nějaké nedostatky tady nemá vůbec cenu řešit.

• 6.6.2011  19:59

Jedním slovem „psycho“! Scény kdy „psychoboys“ promlouvají do kamery směrem k divákovi bych ještě překousla, ale scéna s ovladačem mě upřímně dost negativně vykolejila. Dlouhé záběry mě po chvilce donutili sáhnout po ovladači a přetáčet a přetáčet… a přetáčet. Řekněme si upřímně, který rodič by se po tom co mu před jeho zraky zastřelí dítě choval tak jako dvojice v tomto filmu?! Michael Pitt byl z celého filmu jednoznačně nejlepší a zastínil i takové herce jakými jsou Naomi Watts nebo Tim Roth. Jednoduše: až si k vám někdo příjde půjčit vajíčka, rovnou ho zkopněte ze schodů a ušetříte si spoustu nepříjemností.

• 6.6.2011  19:57

Nejlepší duchařský film s koncem, který vám prostě vezme dech. Haley Joel Osment se pro tuhle roli narodil. Jsem ráda, že jsem (tenkrát) na tenhle úžasný film šla do kina. Byl to pro mě opravdu silný zážitek. Bruce Willis patří mezi mé nejoblíbenější herce, ale víc než osamělí psycholog se mi líbí v akčních rolích. Bohužel tenhle film nepatří k těm, které bych si pouštěla pořád dokola, jednoduše proto, že časem začne trochu nudit.

• 6.6.2011  19:56

I po těch letech je to pro mě jeden z nejlepších filmů. Ďábel v podání Jacka Nicholsona je bezkonkurenční. Hlavní představitelky také nezklamaly. Podívaná to je spíše pro ženy, které se nejspíš aspoň s jednou z postav ztotožní. Nesmíme, ale zapomenout na v této roli vynikající Veronicu Cartwright, která skvěle zahrála ďáblem posedlou Felícii Aldenovou.

• 6.6.2011  19:55
    96 hodin (2008)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem byla pevně přesvědčená, že Liam Neeson bude nejspíš nejlepší táta na světě. Liam nepatří zrovna mezi mé oblíbené herce, ale v týhle roli se mi prostě líbil. Film má spád, nenašel se okamžik kdybych se vyloženě nudila. Akční scény nejsou zbytečně zdlouhavé, a i když je Liam Neeson pán v letech, tak mu jednoznačně sedli. Na druhou stranu Maggie Grace mě o svém hereckém umu opět nepřesvědčila.

• 6.6.2011  19:53

Celkem slušný ani ne tak thriller jako drama. Herci taky dobrý.. Ale něco tomu prostě chybělo. Nebýt toho konce, tak asi nedám ani 3*....