Život je úžasný (2013)

navzdory prohlášením distributora je film pathosu plný, takové téma by se mu jen těžko mohlo vyhnout, přesto tleskám, protože jsem byl dojat rád a ochotně

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

novější a slabší pratchettovky se evidentně daleko lépe hodí ke zfilmování než vtipem a originalitou nabité nejstarší knihy ze zeměplochy, navíc se podařilo pro televizní adaptaci získat výborné herce v čele s úžazným davidem suchetem a mým osobním oblíbencem charlesem dancem, celkově zdařilé dílko

Slavík (2014)

příjemný film o holčičce která díky dědečkovi poznává svět mimo velkoměsto trpí pouze neoriginalitou ve scénáři a pomalým tempem (nemluvě o otravném overvoice překladu v rámci zlínského festivalu) jinak jsem se dobře bavil

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Jen škoda častého prvoplánovitého patriotismu, který se rozmohl v posledních sériích. Jinak je Top Gear mým pravidelným ranním zábavným společníkem, přestože se jinak o auta vůbec nezajímám.

Lásky čas (2013)

richard curtis tentokrát až příliš tlačil na pilu a sentimentem kolem sebe rozhazoval plnými hrstmi i tak ale strčí about time většinu romantických filmů do kapsy

Balzac a Švadlenka (2002)

Škoda někdy trochu pomalého tempa a pro mě krapet komické zaslepenosti francouzskou literaturou, protože jinak námět, politické poselství, poetika a exteriéry jsou všechny parádní.

Derek (2013) (seriál)

pro mě víc dojemné a působivé než vtipné