Legie (2010)

Taky sem se těšil od prvního traileru a nevěřil sem,že to je tak špatné jak tady lidi hodnotí.No Je.Akce mělo být mnohem víc a měla být lepší.Scéna s babkou ale neměla chybu.Škoda že to bylo asi to jediné.Zbytečně moc se tam řeší kraviny a kecá se o hovně.Konec už sem ani nějak nepobral.Hodně nevyužitý potenciál.

Perníková věž (2002)

Jedna hvězda?Proč?Mě to přišlo zábavné a konec byl krásně depresivní.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Na tohle nejde zestárnout.

Všichni jsou v pohodě (2009)

No to že sem se párkrát pousmál z tohohle komedii nedělá,ale jako drama to fungovalo.Dojemný film s luxusním obsazením.Výstižný komentář:Botič

Hostel (2005) odpad!

Eli Roth je fakt Pičus!!!!!!!!!!!!!!!!!Bohatě by stačilo aby jim tam pustili tenhle film!Zabijte už někdo to hovado.

Cabin Fever 2 (2009) odpad!

Je mi jasné že tohle Ti West nemyslel vážně,ale to nic nemění na tom že mám chut' umlátit ho sekyrou.Tohle je absolutní hnůj a dno každého dna.Jako fakt mě tohle mělo bavit??!!!Radši sem si měl stáhnout vir! Na závěr dotaz.Od které doby jsou (dobré) horrory o nechutnosti??PS:a to se mi jednička fakt líbí

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nikdy mě to nijak zvlášt nebralo a totálně nechápu tu popularitu.

Hospoda (1996) (seriál)

Já bych řekl že jestli se Nově někdy něco povedlo tak právě tohle.Nárožný je nejlepší.

Killer (1989)

No tak tolik mrtvých frajerů v jednom filmu už sem dlouho neviděl.Souhlasím s Limou že příběh a dialogy byly trochu naivní,ale jako akčnák to funguje.Líbí se mi že narozdíl od hodně amerických supermanů kteří střílí:jeden týpek-jedna kulka,tady do jednoho borce nasypou celý zásobník jak nic.Většinou sem byl proti nějaké hranici přístupnosti,ale tohle bych dítěti mladšímu 15-ti let asi fakt nepustil.

Rosemary má děťátko (1968)

Výborný film podle výborné knihy,které je hodně věrný.Je dobře že už nikdo nenatočil sequel podle Levinova pokračování Rosmery a její syn,protože to už je debilita vycucaná z prstu.