Agora (2009)

Pro ty kteří po přečtení obsahu nepochopili jak tohle skončí,můj komentář obsahuje SPOILER (a to nemluvim o tom,že jde o historický film-intelektuáLOVE-vy se mi jen zdáte!).Speciálně pro defa korunka,Eodeon a Maher.Těšil sem se na film ze starověkého Egypta,ale tady se pořád řeší jenom nástup křestanství.Pomalu sem si ani nevšiml že se to odehrává v Egyptě.Mohlo to být kdekoli.Rachel Weisz byla ucházející i když její tragický konec mi byl úplně šumák (to je ten spoiler!),protože emoce se tu nekonají-to sem chtěl říct tím spoilerem.Hodně mě to zklamalo.Snižuju na dvě.Tohle prostě není absolutně ničím originální ani vyjímečné.Předvídatelné od prvních minut.Poslouchat to že křestani sou pokrytecké svině už nudí i mě.A ještě něco:tohle sou komentáře!!!! Ne recenze!!!

Satan přichází (2006)

Rozšklebený ksicht kněze jak odhazuje skrvavenou mrtvolku novorozence ještě nejspíš pár nocí uvidím.Mráz mi z toho běhá po zádech ještě ted'.Jinak je to jako další,slabší díl nezvratného osudu,který ničím nepřekvapí.Nenáročná blbina.

Super Size Me (2004)

Je tady někdo kdo by nevěděl že fast foody prodávají nezdravé sračky?Spíš mě zaujal případ kdy dvě obézní buchty žalovali McDonald.Viděl bych to stejně jako to tam říkal ten jeden týpek.Smetl bych to ze stolu!Mají snad vlastní zodpovědnost a že jsou to hnusné ,nechutné,odporné,tlusté,vyžrané parazitující píče co nemají špetku sebekontroly je jen a jen jejich vina.Taky vím kde je McDonald,ale nemusím tam chodit.Nehledě na to že v kdejakém okně doastanu lepší hambáč než u McDonalda.Ve fast foodech jím maximálně 1-2x do měsíce.Spíš si zajdu na normální jídlo do restaurace a nebo na čínu ale i kdybych z toho byl jako koule,můžu vinit jenom sebe.Né že bych žil zase nějak megazdravě.To rozhodně ne(kouřím,piju).Jasně že sou lidé kteří tolik nejí a mají to třeba dědičné,ale tohle je o nenažranosti a takových tlust'ochů mi líto rozhodně není.I když tenhle film neříká nic moc nového určitě stojí za to ho vidět.Já fast foody z ničeho neviním.

Zátoka (2009)

Moc zajímavý špionážní dokument.Ne že by mě to nějak překvapilo,ale pohled na tu krvavou zátoku je fakt síla.

Spider-Man 3 (2007)

Sice chápu co tady všem vadí a i souhlasím (ta patka je fakt megademence),ale pořád je to Spider-man a já se rozhodně nenudil.

Síla lásky (2009)

Spíš než o vzniku Darwinovy knihy je to o tom jak mu umřela dcera a jak těžce se stím vyrovnával.Jakkoli je to smutné a se vznikem knihy to souvisí,tak je to taky otravné,když vás zajímá něco úplně jiného.Hlavní hereckou (manželskou) dvojici mám rád a hrají dobře,ale tohle podle mě není vůbec ničím zajímavé drama.Škoda.Stejně by mě spíš zajímalo období po vydání knihy.Muž který zabil boha by si zasloužil lepší film.

Spálené vzpomínky (2007)

Tak konečně sem v té záplavě 4hvězdičkových dramat našel jedno kterému dám s chutí 5.Je to hlavně zásluhou hereckého obsazení.Halle Berry hraje jako by jí chtěli vzít Oscara a potvrdila mi tady že prostě hrát umí.Byla dokonalá a já sem jí tady sežral úplně všechno.Benicio Del Toro se svým nekonečným charismatem je bezkonkurenční.Ten člověk je fakt umělec a dívat se na něj je slast.I David Duchovny který je tady chvilku se mi líbil a byl přesně takový jaký být měl.No a Alison Lohman pro mě byla takový bonus.Atmosférou mi to hodně připomínalo 21 gramů.

Noční hlídka (2004)

Četl sem komentáře ke druhému dílu kde všichni píšou jak je to zmatené a nepřehledné,jenže já mám tenhle problém už u tohodle.Já prostě nevím o čem to bylo a nebavilo mě to.Často si říkám,že bych tomu měl dát ještě jednu šanci (únava nepomohla) jenže se mi pořád nechce.Ale věřím že Bekmambetov ještě předvede Americe ''kde má kanec p..u'¨(Wanted).