Město žen (2009) (seriál)

a půl.Jo jo nalákala mě MILFka Courtney Cox ;).A Chrtista Miller (Jordan ze Scrubs) taky není k zahození.Je fakt,že seriál je to hlavně moc příjemný,než nějak brutálně vtipný,ale o to víc pak sejme dobře mířenou vtipnou bombou.Postavy sou ukecanější než Gilmorovy holky a po nějakém čase sem si zamiloval všechny.Courtney je zlato.

Ďábel (2010)

Tak hororové mě to moc nepřišlo a pokud jde o atmosféru,tak sou to jen mírné záchvěvy.Že bych si nějak oddychl z toho,že bydlím v přízemí,říct nemůžu.Celou dobu sem byl napjatý ani ne tak díky filmu,ale ohlasům na něj,v očekávání něčeho (!) a ono nakonec příjde celkem hovno.Kdo je Devil sem neuhod a ani nevím podle čeho bych měl,ale to tu roli stejně nehraje.Souhlasím s JASMem,že nechápe proč to Devil dělal.Si ve finále synek moc nepomohl.A ten kousek s pizzou (nebo chlebem či co to bylo)?No tady scénáristovi řádně zamrdalo v hlavě.Nenudilo to,tak 3,ale být film delší,byl by za 2.Hlavně filmu děkuju za toho brouka v hlavě!Já tu pointu už totiž někde viděl nebo četl a ted' nebudu mít klid dokud si nevzpomenu kde.K čertu!!

Rychlá rota (1989) (seriál)

'růdl,růdl já rád štrůdl ;D'

Srbský film (2010) odpad!

Trocha hudby?Důkaz toho,že podobné lejna sou schopní natotočit i v takové piči světa jako je Srbsko (ještě se někdo diví proč se od nich chce každý odtrhnout?) a doufám,že tenhle laciný způsob upozorn'ování na sebe nebude pokračovat.Že bych se třeba dozvěděl o tom,že třeba v Zimbabwe mají taky kamery a ví jak je použít prostřednictvím takové sračky a ne dobrého filmu.No nemusí být ani dobrý.Stačí,že o něčem je.Ještě se pak kolem toho nafoukne taková bublina.Nijak výrazně šokující film není.Za to pekelně nudný a bez atmosféry jako jiné tyhle 'filmy'.Jediné co mě šokuje je,že tohle někoho ještě šokuje.Já u toho pil kafe a žral buchtu.A tak něco sem se i dozvěděl.Třeba,že tohle ja pravý život,pravý sex a že v pornu se zvířaty je taky kus umění.Hrozně hluboký film.Ke konci už sem si během toho drnkal na kytaru jak mě to nebavilo.Tohle v sobě prostě nemá nic a režisér mi může přijet kdykoli vypucovat hajzl!No a klidně se přiznám,že sem se na to díval jen proto,abych tomu střelil odpad a strhal to.O výsledném hodnocení sem vůbec nepochyboval.

Město bohů (2002)

Na mě ten film neudělal žádný dojem.Neříkám,že to byla vyloženě nuda,ale rozhodně sem se bůhvíjak nebavil.Kohokoli by tam mohli věšet za koule a mě by to bylo fuk.Jako jestli mi má být líto,že velký hajzl sejme malého hajzla,který by mě bez váhání a s úsměvem rozstřílel na sračku,tak to fakt není!At' se klidně postřílí navzájem (na barvě kůže mi nesejde,takže žádný rasismus v tomhle komentáři nehledat)!

Oceány (2009)

Nádherné záběry komentované příjemným hlasem Pierce Brosnana,které ukazujou oceán spíš jako místo překypující životem,než oázu klidu (některé živočichy sem viděl asi prvně).Z celého filmu je cítit nakažlivá úcta a myslím,že tohle je dokument,který by se měl pouštět na školách.A ne manipulativní sračka o několika znuděných amerických degenech,kteří by si měli radši najít práci!Záběry lodi poskakující a prodírající se vlnami rozbouřeného oceánu dokonale ukazují jeho velikost a sílu.Snad to bude stačit.

Poslední vymítání ďábla (2010)

Exorcista natočený formou dokumentu aneb jak se chtěl Eli Roth přiživit na stylu 'točíme horory ruční kamerou,protože jim to přidá na opravdovosti'.Je to asi jiné než kdokoli čekal.Reverend Marcus je spíš skeptik,který jde dát lidem formu léčby,kterou potřebují a v kterou on sám nevěří.Jenže....Zvratů je tu zbytečně moc.Chvilku je to takhle pak zas takhle a nakonec zase jinak a je to spíš otravné než překvapující.I kvůli tomu film funguje tak napůl.Vrcholem filmu je asi hodně vtipná scéna prvního jakože vymítání.Dobré finty ;).Herci jsou překvapivě celkem dobří a hlavně představitelka Nell do role seděla dokonale.Všechno zvládne výrazem a nepotřebuje maskovat aby vypadala jako posedlá.Taky prostředí amerického jihu (Luisiana) je pro horor jako stvořené.Škoda že je vidět na filmu lacinost,což nasere hlavně ke konci,kdy najednou kameramanovi dělá problém zaostřit.Pro někoho možná Spoiler:On se ten Blair Witch-Rec-Rosemary konec celkově moc nevyvedl.PS:a pravý horor je retardovaný styl kázání amerických kazatelů,který jen potvrzuje,že sme všichni z opic.Někteří se z toho ještě nevyhrabali.

Hatchet (2006)

Kopa nadhledu z toho ještě nedělá dobrý film,ale pár hlášek sedlo.Stejně nevidím důvod jít do druhého dílu.No a že se někde mihne Tony Todd nebo Robert Englund (v otřesně nudné úvodní scéně) mi trencle fakt nešponuje.

Poseidon (2006)

Já na to měl prostě chut'.Věděl sem co mám od Wolfganga 'rutiny' Petersena čekat (nečekat nic) a může na to mít všechny prachy i herce světa.Troju mu nikdy neodpustím,ale tohle mi zas tak neva!Náraz vlny je na jedničku s hvězdičkou a pak už je to s filmem stejné jako s tou lodí.Nenudil sem se,ale jestli někdo bude točit v budoucnu zase remake,řekl bych,že se bude odkazovat na originál.

Pavouci z vesmíru (2010)

No jo.Je to pravda.Kromě efektů ten film nemá nic a nevím proč,ale to obsazení mi přišlo až bizarní.Slabé 3