Mlýny (1994) (divadelní záznam)

''To sedí''.Hanák tu vypadá jak dvojče Gerarda Butlera:-).

Saw 5 (2008)

Nejsem velký fanda téhle serie a tak mě až překvapilo jak mě tenhle díl bavil.Podle mě je to nejzábavnější díl.Jakkoli je hloupý (všechny takové filmy sou).Dobře s ním vyjeb-ěhnul.

Pokrevní bratři (1999)

Byl sem natěšený ze zdejšího hodnocení a konala se tak akorát připitomělá nuda!Taková nuda že na druhý díl úplně seru.

Ninja Assassin (2009)

Nečekal sem sice moc,ale přecejenom trochu víc.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Ze startu celkem jo,ale pak mi začalo lézt na nervy jak byli všichni rozumní a chytří (a svatí).Nesledoval sem pravidelně,ale poslední díl měl skončit jedním velkým grupáčem.Stejně to všichni chtěli.Já tomu říkám Dawsonův crack.

Sloní muž (1980)

No tak nedojalo mě to teda ani na vteřinu.Příběh sice nadčasový je,ale zpracování rozhodně ne.Občas mi to přišlo až směšné.Večer se mi to pak nějak rozleželo a zvedám ze 3 na 4.Špatný film to určitě není,spíš já nejsem správný divák pro tohle.

Zametač stop (2007)

Celkem dobře našlápnutý Thriller,který ale začne být po chvíli předvídatelný.Kdo je vrah zjistíte velmi brzo.Harlina je mi skoro líto.Takový to byl nadějný hoch.Myslím že má na víc.

Karanténa (2008)

Nejde o to že by film byl tak špatný.Jde o to proč točit doslovný remake půl roku starého filmu.Aby američtí tupci nemuseli číst titulky?Nejzbytečnější film všech dob!Rozhodně se radši podívejte na španělský originál REC.

Rec 2 (2009)

Po dobré jedničce přichází zbytečná a hlavně neuvěřitelně hloupá dvojka.Hodina a půl sledování hysterických reakcí snad všech zúčastněnych.A že teda španěláci umí otravně hysterčit.Sem tam zkrvavený komparzista vyskočí na nezkrvaveného komparzistu (komparzisti sou tu všichni).Zásahové jednotce Čítající 4 lidi někdo zapomněl vysvětlit k čemu je taková flinta dobrá.Asi 4x během filmu sem křičel''střílej debile střílej na co čekáš'' (natrénováno při sledování českých hokejistů na ZOH Vancouver).No a konec?Opakovaný vtip není vtipný.A rádoby překvapivý konec sem sice nečekal,ale to neznamená že mě překvapil.Zvesela na zbytečnou trojku.