Policejní divize Rampart (2011)

Tarantino má right asi jako když na oscarech prohlásil ten lon'ský scénáristický terorismus za ''good year for writers''.Woodyho cesta do hajzlu je náhodou moc žůžozní depka.A Foster je skvělý i za těch pět minut co tu má.

Útok na Bílý dům (2013)

Starého RolEma Destroyera holt novým demolicím nenaučíš,a protože mu asi došly armagedony,natočil si pro radost něco komornějšího.Pojal to trošku odlehčeněji,ale nadhled?sebeironie?devadesátková nostalgie?Rýpání do amerického patriotismu?Leda hovno!Ten má i povlečení hvězdopruhované a myslí to krustosmrtelně vážně.Tohle není Battleship.A i kdyby tak mi to stejně přišlo celkem nezáživné (jako dvojka Tatum a Foxx) a Butlerovy výslechové metody mě holt bavily víc.

Stoker (2013)

Goode je s tím svým pronikavým pohledem a samolibým uculem učebnicový psychopat.Bohužel je ale film učebnicová pičovina o hovně plná úžasně uměleckých záběrů.Jestli teda člověk považuje zpomalený záběr hovna šplouchajícího do mísy za umění.Úplně vidím onanujícího Larse,vzdychajícího ''miluji tě Adolfe''.Neskutečná kokotina.Aj mín-nou fenkjů!

Gravitace (2013)

Klasický hollyshitský přiblblý příběh plný klišé,berliček,stupidit,trapných náhod a 3D,které je tu asi kvůli dvěma kapkám a jednomu šroubku (ale neotravuje(páč si ho člověk sotva všimne))?-Židácké 2 kila!Fascinující orbitální špacír s audiovizuálně luxusním Cuarónem?-K nezaplacení!Sandra to slušně utáhne a dokonce i Georgovi sem měl chut' prokopnout hledí od skafandru asi jen jednou (a to byla stejně halda).Kozlík love Space (ale zas sem tam nikdy nebyl-a kdyby tak nejspíš umřu,páč nemám pipinku mezi nohama) a tak jasných pět.To že je to prostě pořád jen hollywoodský film,mi tu nijak nevadilo,protože sem se hodku a půl vznášel v sedmém nebi.

Osamělý jezdec (2013)

Ani se moc nedivím,že tenhle jezdec zůstal v kinosálech osamělý.Hej Jerry hádanka:Má to být blockbuster a absolutně nikoho to nezajímá?...čtvrtí transformeři?Skoro.Pirát John Carter z Divokého Západu je správně!Pěkná výprava a pěkně natočená nuda (2 hodiny!!!) až do posledních akčních dvaceti minut,které to trochu napraví.Všem Rychým a Zběsilým pětkovačům bych chtěl říct,že z fyzikálního hlediska je tu vše naprosto v pořádku.A Střihoruký Kloboučník co zas hraje Vrabčáka už by taky mohl obrátit desku.2aPůl

Útok na Wall Street (2013)

''Nemít prachy?NEVADÍ!!''-říkají lidé co jich mají tři ....Tak i napočtvrté mám s Uwem štěstí a ten kluk na to zase kápnul.To jak se Jimovi sere život v první půlce filmu je opravdu luxusně depresivní horor (ale může se to stát každému-někteří dokonce letos nepoletí na Barbados).Až do bodu kdy se z něj stane týpek,který už nemá co ztratit.Skoro je v tom i úleva.Co následuje pak je jen zklamání a pohoršení nad lidským pokolením.Zklamáním nad tím,že tohle je jen fikce!

Na dřeň (2012)

Tak to by bylo probuzeníčko jak bič.Herci výborní a funguje to.Ale s tou syrovostí a sračkama se nemuselo jít až na dřen'.

Spring Breakers (2012)

Rejža a scénárista prostě museli být jedna osoba,páč najít dva lidi kteří takhle stejně sjíždějí stejnou vlnu (koksu nebo čeho) snad ani nejde.Ale kameře dal určitě taky šn'upnout.Asi jako hodně jiných sem dostal něco úplně jiného než sem čekal.Jestli lepšího nevim,ale rozhodně si nemyslím,že by to byl bezduchý film.Za to jedna.Za rozkošnou Seleninu držtičku druhá a Franco je tak skvělý,až bych snad řekl,že to nebyl on.Třetí.A Britneyino Everytime tu bylo dokonalé.Čtvrtá.Jenom sem nemusel každý dia-mono-a jiný kvák slyšet 3x-4x.Tak 3.Tak ne 4.