Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

No jo no natočit to pan Tarantino (který už mimochodem sám tarantinovky neumí),tak si tu zběsile uženeme tenisový loket.Dobře natočený-výborně obsazený,napsaný a propletený vidlácký úlet,kde člověk na konci zjistí,že je stejně tak sjetý,že tu armádu nahých ženských zombie,vidí taky.Prasárna je,že nám Pól dojezdil (ted ¨nevím jestli mám to s tou klikou smazat) dalo by se říct na vrcholu,nebo minimálně v době kdy sem ho začínal mít fakt rád.Ty vole ted' kdo tam pojede pane Rusnok

Kick-Ass 2 (2013)

Kdyby nic tak sem aspon' dal druhou šanci jedničce,smazal svoje 'hejty' a ze tří udělal pět,ale ono je to i tak dobré.Hlavně mě překvapilo jak je to brutální na hollyshit'ácký film.To bude asi tím.

Mizerové (1995)

V klidu se vleze někde mezi Wooa a (T.)Scotta (Bay točí spíš jak Scottův a ne Frankenheimerův synek).Méně akce si Míša bohatě vynahradil ve dvojce (no ve finále v každém svém dalším filmu).Takže Míšo čtvrté Transformátory si strč do řiti a nasol třetí Bad Boys.A nádherná Téa a její nohy.

Mizerové II (2003)

''I think i figured out what your problem is.Yall a bunch of filthy motherfuckers.''To člověk náhodou narazí na film a říká si proč sem tohle jako ještě neviděl.Nuda nehrozí.A taky že ne.Nejakčnější akce doplněná skvěle si sednoucí dvojkou Will ''supercool'' Smiths a Martin ''Im too old for this shit'' Lawrence.Jakože zastrašování nápadníka rozesmálo jak dlouho nic.A proč je to kurva modré?Povrchní Míša holt nepořešil palčivé otázky bytí a jen si tak blbne s pistolkama,petardama a autíčkama (a dvorní herec vrtulník nesmí chybět).Ale ne.On se jen utrhl ze řetězu a těžce jede (doslova) přes mrtvoly to svoje.Člověk pak neví jestli ho milovat nebo mu dát facku.''What the hell is plan B?''

Elysium (2013)

...A žili všichni št'astně až do smrti.Forma vítězí nad obsahem.Kdyby teda nějaký obsah vůbec měla.S oproti Districtu ještě vymazlenějším a stále osobitým Blomkampovým vizuálem,svižným tempem a Copleym,který si roli skvěle užívá (i když mi trochu vadil jeho hlas,který se mi na tu roli moc nehodí), si jde tu trapnou pičovinu i užít.Nelogické a debilní komentáře pomatených chytrolínů o tom jak kapitalistický hollyshit propaguje socialismus a někdo tu zase prezentuje svoje světonázory,radši vypouštět,bo to by mě už rozervalo.Nic takového se tu neděje (a nedělo se to už vůbec u Nolana!)!To se zase jenom někdo už tentokrát totálně vysral na scénář.Evergreen.Asi mají furt málo peněz za tu precizní práci co odvádí.A když na to mohl dojet Ridley,tak proč by nemohl tenhle šikovný greenhorn.No ve finále si ho sám napsal .Já narozdíl od Promethea od tohodle nic nečekal a mírné zklamání sem si u něj odbyl už s hypeovaným Districtem.Že z toho šlo vytřískat víc,tak o tom žádná.

Závod s časem (2013)

Většinu filmu sem duchem lítal úplně někde jinde a jen občas Póla zkontroloval jestli teda má kliku,nebo co.Možná ne až tak špatné,ale nezajímavé a nudné hodně.

Constantine (2005)

Není nad posvěceného boxera.Keanuovi(tfuj) nevyhaslo a Lawrence který se objevil z čistého pekla,to vpálil rovnou mezi elitu.Třešničkou je šmakózní Stormare.Ale nejlepší Lucifer vždy je,byl a bude Kája Heřmánek.Kryju ti záda!

Tělo (2012)

Herecky to teda určitě moc nezaujalo.Leda ta Belén a její fakt trochu otravný smysl pro humor (sem se ani nedivil týpkovi),které tu je bohužel celkem málo a Aura Garrido (obě sou moc povedené španělácké cuerpa).Jinak asi čekám od španěláků příliš,a že neuhádnu pointu mi zas tak nestačí.Ono taky nebylo jak.Leda si typnout-vodítka nejsou a navíc je to spíš hollywoodsky otravně překombinované (do toho kulometná španělácká mluva).Žraní dopisu z moc mn'ami hajzlu mi přišlo jako dost nechutný a samoúčelný kyks,pane říditeli.Ale dá se.

Muž taiči (2013)

Vysněný porojekt?Podle mě se tady tou nudnou a jednotvárnou křečí Keanu akorát ztrapnil.

Poslední dny na Marsu (2013)

Špatné,nudné s trapnýma maskama a prostě totálně nezvládnuté a zbytečné.Tak zas nic no (teda jenom Vetřelec už přes 30 let).