Čekání na zázrak (2009)

To je přesně jeden z těch ''později až moc'' filmů (to jako ted' cituju sebe),který fičí brutálně na efekt a s realitou nemá naprosto nic společného a je to občas až směšné.Naštěstí to má aspon' dobře hrající Jessicu Biel,která ještě jako bonus hraje striptérku.A hudba ušla.Jinak vykonstruované utrpení.

jOBS (2013)

A jo to je ten týpek co je na něj po jeho smrti každý odborník.Já nevěděl,že někdo takový existuje než umřel.Čili to byl nesnesitelný čurák a haluzář,za kterého makali a realizovali jiní-skuteční géniové?No prostě Burr má pravdu a Kačer je pořád stejně mizerný herec.Což někomu možná ani nepříjde,protože ten film je mizerný celý a tak se to může ztratit

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Když se slátá homoobludiář s chorýma představama průměrně debilního a netalentovaného amerického idiota,který se zas potřebuje vyzvracet na veškeré dějiny literatury a dobrého vkusu,vznikne tahle obludná slátanina všech slátanin,kde milostný homotrojuhelník dosáhne svého nechutného vrcholu.Všechno tohle ještě potvrzuje ten neuvěřitelně škaredý blond'atý slizák.A jestli je to furt málo tak homodarthvader je už fakt konečná.

Adamova jablka (2005)

''Kdyby se všichni řídili rozumem svět by byl temné místo.''Sochoking to dokonale vystihl ve čtyřech slovech a i když to vůbec není film pro mě a na dány je až moc fílgud,tak sem si to Take That taky musel pobrukovat.Absurdné!A ako.Ale rozhodně nemám chut' se nad tím nějak rozplývat.

Wolverine (2013)

Když se řekne rutinér první kdo mě napadne je Mangold a tohle je na to další štempl.On natočí všechno dobře.Jenom dobře.Holt Wolverine si svoje štěstí vybral s představitelem (to je shoda),ale na režiséry kliku nemá.Teda snad jen ten Singer to zas musí trochu zachránit.Ale to furt taky není ono.Furt to prostě není to zvíře a nejvíc kůl komiksový hero jaký by papírově měl být.Škoda toho Aronofského no.Aspon' že Poison Ivy byla taková správná pohodářka.Jinak těžký průměr.

Takoví jsme (2013)

Pointu člověk pozná ze sta kilometrů a pak je takové jaké to je no.2aPůl

Odpojit (2012)

Crash online.Takový film sem od amíků dlouho neviděl.Dřív jich dělali víc (pak už až moc).Akorát se to strašně snaží být kritické a jakože reálné,ale je to sci-fi,které jede těžce na efekt a občas je to dost poznat (SPOILER!!-oběšeneček je prostě a jednoduše idiot!-SPOILER END),Ale i tak po dlouhé době něco co nebylo úplně hluché a retardované.A Andrea.

Prezidentské volby (2012) (TV film)

White Olympus down.Tak tohle už je opravdu hardcore.Že ta zasraná zlodějská chamrad' má poradce na všechno je mi jasné,ale toto už snad znamená,že kdybych se na všechny hezky usmíval a naučil se nazpamět' pár čuráckých frází,tak s nima za zády můžu být prezident.Ještě že se amíci rozhodli honit si Abraháma a ukázat nám jak sou strašně liberální a to všechno zlo je už za něma.Protože jediný důvod proč je Obama prezident je,že je černoch! a nechápu proč už to jako někdo neřekne nahlas.By mě zajímalo kde je v těch trapných amerických kompenzacích jaká rovnost (např.:Oscaři za rok 2001,Globus pro Chrise Colfera).Každopádně tomuhle filmu jinak věřím naprosto všechno a není to vtipné-je to ke zblití.Kdyby si zvolili tuhle stupidní husu,tak to snad byla největší politická katastrofa od roku 1933.PS:Svět by potřeboval víc lidí jako je Tina Fey aby ničili vylhaný mediální obraz tohodle neschopného póvlu.

Bill Burr: Why Do I Do This? (2008) (pořad)

''random violent thoughts''-tak aspon' vím,že sme takhle ujetí minimálně dva.O něco slabší než Let it go,ale na krále standupu to pořád stačí.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Tohle by slušně zapadlo do scénáristické apokalypsy 2012,protože jestli tomu něco chybí,tak nějaké fakt vtipné fórky a hlášky.Ale jinak skvěle obsazená pohodička na háčiku.Nejvíc z té scénáristické bídy vytěžila MILFka Méry.Steph je zas hot a Jeff celý film mluví jak chuj.