Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

bohuzial lutujem! Paru vtipkov a naraziek, a serial mi zatim unika. Po jeho zhliadnuti budem snad mudrejsi :_D Ale i tak od Matta Groeninga mam najradsej The Simpsons

Saw 2 (2005)

Saw (cela seria) je film, postaveny na poskladanych utrzkov udalosti, ktore vo finalnom vyvrcholeni (rozuzleni) nadobudnu poriadne prekvapujuci vysledok. Avsak tento moment prekvapenia fungoval iba pri prvej casti. V tejto uz ste sa mali na pozore a predvidanie dalsich tahov, suvislosti a moznosti Vam ide celkom dobre.

Eragon (2006)

konecne Slovensko posluzilo na nieco lepsie ako rozpredanie strategickych podnikov zahranicnym investorom!! Pozoruhodna mytologia, excelentny zaporaci (ci uz cernoknaznik Durza, alebo Galbatorix, ktory bohuzial dostal malo priestoru), a velmi vydareny drak. Skoda tych nesympatickych hrdinov a skripajuceho deju. No nic musim sa dostat ku kniznemu spracovaniu, lebo asi druheho dielu sa skoro nedockam.

Shrek (2001)

nadherna rozpravocka plne peknych pesniciek, nesputanej zabavy a nenapodobnitelneho ceskeho dabingu. Na svoje si dojdu hlavne odrastenejsi, sympatizanti nervovo labilnych somarov a hlaskuoidnych stvoreni z rozpravok, o ktorych citali ked boli este detmi.

Ďáblův advokát (1997)

k tomuto som asi prilis kriticky, ale proti vkusu ziadny disputat. Vypredany koncert diabolskeho Al Pacina, pekelne zvodna a nadherna Charlize Theron a ohnivo-sympaticky Keanu Reevse. Vacsinou pri zhliadnuti stopaze filmu byva u mna pravidlo -- nad 120 min. asi bude pecka. Tuto vsak pri 138 min. bola iba piecka.

Americký gangster (2007)

podivohodne nepodivohodny pribeh. Je naozaj neuveritelne, ze sa tento pribeh naozaj odohral. Velmi kvalitny film a este lepsie herecke vykony. Prijemne sledovania k mrazivym vecerom.

Stopy krve II: Kolem obchází smrt! (1994)

sokujuci dokument to veru ze hej!! Ale prvotne titulky upozornujuce na skutocnu hrozu sa vsak nenaplnili. V duchu Traces of Death to bolo, ale znacne umiernujuce. Mozno preto, ze moj zaludok toho znesie vela ( neviem pochopit preco nie drzky :D ). Verim, ze vela ludom sposobil tento snimok nevolnost, ale rad by som si pozrel aj viac hardcore.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

kto lepsie sparoduje Americanov ako sami Amici??? US Army 4ever !!! :_D bohovska to rozpravocka. Uvitanie UFO prezidentom, scena to na plienky :-DD

Slepičí úlet (2000)

ale podarene ksichtiky mali tie sliepky :_D pravdu povediac cakal som viac. Zaciatok trosku nudny, postupna gradacia humoru az k zaveru. Nebyt jeho hodnotenie by slo o 1* dole.

Saw: Hra o přežití (2004)

skoro klasicky krimi thriller az na genialne, a veruze prekvapive, vyvrcholenie!!!